Długie kolczyki – na jakie okazje je założyć?

Zobacz, gdzie nabyć długie kolczyki

Gustowna biżuteria świetnie akcentuje prawdziwe piękno każdej kobiety i sprawdza się w najrozmaitszych sytuacjach – pasuje na wielkie bale, do pracy bądź romantyczne rendez vous we dwoje. Jak dopasować długie kolczyki do typu urody?

Kolczyki długie – jak je dopasować?

Długie kolczyki współgrają z przeróżnymi typami urody – mogą je zakładać kobiety o krągłej twarzy, jak i te z wyraźnie zaznaczonymi kośćmi policzkowymi. Wszystko jest zależne od rezultatu, jaki chcemy finalnie osiągnąć. Kolczyki długie na co najmniej 2 centymetry znakomicie wysmuklają szyję i wyszczuplają oblicze, a specjalne ku temu predyspozycje posiadają wzory kolczyków o podłużnym, a przy tym wąskim kształcie, na przykład w postaci liści czy pałeczek. Modne są również wiszące kolczyki w kształcie lekkich łańcuszków, które stanowią bardzo delikatny akcent, który nie wybija się stylizacji i wspaniale wyglądają na uszach. Za sprawą stosownej biżuterii całe ciało sprawia wrażenie lżejszego i staje się optycznie wyszczuplone. Długie kolczyki mogą również mieć kształt okręgów – takie wzory nie wysmuklają szyi, ani nie wyostrzają konturów twarzy, sprawdzą się zatem w przypadku kobiet, którym zależy na uzyskaniu delikatnego tonu stylizacji.

Kolczyki długie – na Sylwestra i studniówkę

Kolczyki długie pasują zarówno na co dzień oraz od święta. Będą doskonałym uzupełnieniem wieczorowej sukni, ubranej przykładowo na bal maturalny, bal sylwestrowy bądź uroczystości weselne. Piękne kolczyki srebrne z lazurowymi kamieniami uwydatnią błękitny kolor oczu, a pozłacane pałki będą wyśmienicie pasować do pozostałych elementów biżuterii. Na co dzień można z kolei nosić długie kolczyki w formie liści – są niezobowiązujące oraz znakomicie podkreślają styl casual. Na romantycznej randce najlepiej sprawdzą się tymczasem wiszące kolczyki złocone z cyrkoniami, których niesamowity blask bez dwóch zdań zafascynuje partnera. Rozsądną propozycją na biżuterię do pracy są długie kolczyki srebrne z perłami – to znak ponadczasowej wytworności.

Nasze dane adresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]