Idealny prezent dla ukochanej osoby – kolczyki serca

Więcej szczegółów o kolczykach serduszkach.

Kolczyki serduszka są jednym z najchętniej nabywanych typów biżuterii dziecięcej i damskiej – pasują na każdą okazję, doskonale akcentują urodę, są również wspaniałym pomysłem na podarek. Jakie typy kolczyków dostępne są w sprzedaży? Z czego z reguły są wytwarzane kolczyki serca?

Kolczyki serduszka – wzór nie tylko dla dziewczynek

W jubilerstwie często używa się wzoru serca. Jest on podłożem do tworzenia kolczyków zarówno dla pań, jak i dla dziewczynek. Kolczyki serduszka bywają subtelnym uzupełnieniem szeregu stylizacji. Mogą występować zarówno w formie sztyftów, jak i kolczyków wiszących. Pierwszy typ kolczyków jest zwykle wybierany na zwykłe okazje – nakładamy je na co dzień lub do pracy. Kolczyki sztyfty nie dominują stylizacji, tylko delikatnie uwydatniają naturalne piękno właścicielki. Z kolei długie kolczyki serduszka mogą być wykorzystywane do pozornego wysmuklenia szyi oraz wyszczuplenia twarzy. Tego rodzaju kolczyki pasują na wielkie wyjścia, randki czy wesela i rewelacyjnie łączą się one z szykownymi sukienkami. Z kolei najmłodsi mogą ubrać kolczyki serca zarówno do szkoły, jak i na Pierwszą Komunię świętą.

Kolczyki serca – świetny upominek dla ukochanej kobiety

Na rynku można kupić kolczyki serca wykonane ze złota oraz srebra. Zainteresowaniem cieszą się też kolczyki pozłacane – niedrogie, a przy tym wyglądają nadzwyczaj wspaniale. Tak kolczyki wiszące, jak i modele na sztyftach mogą być ozdobione drogimi kamieniami, np. cyrkoniami, które uwydatnią piękno właścicielki. W sklepach kupimy kolczyki serca w kolorze błękitnym czy rubinowym, a także modele emaliowane. Biżuterię z motywem serca można dać w prezencie ukochanej osobie, m.in. na Dzień Babci, rocznicę ślubu tudzież z mnóstwa innych okazji. Podarowane ukochanej kobiecie – matce, narzeczonej albo współmałżonce, kolczyki serduszka będą stale przypominać o istniejącym między wami uczuciu, szacunku oraz miłości.

Nasze dane adresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]