Kolczyki dla dzieci

Jeśli potrzebujesz biżuterii dla dzieci, skieruj się tu

Małe dziewczynki szybko chcą stać się jak ich mamy: mierzą ich ubrania i włóczą nogami w za dużych maminych szpilkach, pożyczają biżuterię. Jednak, aby nasze drobiazgi nie zniszczyły się w czasie zabawy, warto czasem kupić pociechom własne świecidełka. Dobrym pomysłem na drobny prezent jest biżuteria dla dzieci. Inspiracją są produkty ze strony internetowej bizuteriadladzieci.com.

Biżuteria dla dzieci – ale jaka?

Podstawowym kryterium wyboru błyskotek dla dzieci powinna być praktyczność. Wiszące kolczyki nie mogą być ciężkie, aby nasza pociecha nie uszkodziła sobie uszu. Kolejną kwestią jest wygląd. Bransoletki i zawieszki powinny wyglądać dziewczęco i niezbyt elegancko – wybierajmy te kolorowe, z ładnymi motywami. Zwróćmy uwagę na materiał, z jakiego zostały wykonane oraz jakość wykończenia – brak ostrych zakończeń, wypadające zakrętki do kolczyków.

Ciekawe propozycje biżuterii dla dziecka

Dzieci chętniej wybierają dla siebie biżuterię wykonaną ze srebra. Pierścionki z oczkiem w kształcie serca i kwiatka oraz wisiorki z biedronkami czy truskawkami z pewnością trafią w ich gust. Dominują one również na bransoletkach, wisiorkach, kolczykach na sztyftach, czyli niewiszącymi. Równie często dziecięca biżuteria uzupełniana jest o kolorowe wstążki i inne elementy.Takie modele znajdziesz na bizuteriadladzieci.com.