Ponadczasowa srebrna biżuteria

Potrzebujesz srebrnej biżuterii? Sprawdź http://bit.ly/2evnDfV.

Jest z nami od stuleci i mimo dostępności różnych innowacyjnych projektów, w gruncie rzeczy niewiele ewoluowała. Biżuteria stale pełni identyczną funkcję – jest swoistą dekoracją ciała, a także pozwala na oddanie własnego charakteru. Nic więc dziwnego, iż biżuterię tak samo chętnie noszą panie i panowie, dzieci i dorośli, osoby z rozmaitych klas społecznych. Niezależnie od tego, jakie projekty cenimy, prawie zawsze biżuteria jest wykonywana z tych samych materiałów – zwykle ze srebra. Czemu jednak srebrna biżuteria bywa tak często noszona? Jak dbać o srebrne przedmioty, by posłużyły przynajmniej pięć dziesięcioleci?

Zalety srebrnej biżuterii

Głównym plusem srebrnej biżuterii jest z całą pewnością to, iż jej stosowanie pozwala ustrzec się wielu dolegliwości. Srebro jest antybakteryjne, więc zakładanie srebrnej biżuterii jest rekomendowane klientom, którzy niedawno przekłuły ciało. Nie sposób zapomnieć również o jego atrakcyjności, która łączy się ze stosunkowo niskimi cenami.

Srebrna biżuteria – jak wydłużyć żywotność?

Srebro wytrzyma sporo lat, ale powinniśmy prawidłowo je pielęgnować. Przede wszystkim nie nośmy srebrnej biżuterii, gdy pracujemy – może się ona porysować lub zmatowieć w kontakcie ze środkami czyszczącymi. Srebrna biżuteria musi też być pielęgnowana w wodzie z denaturatem czy amoniakiem. Należy przechowywać ją w szkatułce z miękką tkaniną – unikniemy tak zarysowań.

Nasze dane adresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]