Sklep jubilerski – szeroki zakres usług związanych z biżuterią

Na tej stronie zapoznasz się z najnowszym asortymentem sklepu jubilerskiego Kraków.

Wraz z rozwojem rynku oraz rozpowszechnieniem się dostępu do internetu, zmieniliśmy również nasze przyzwyczajenia odnośnie dokonywania zakupów. Dzisiaj coraz częściej wykorzystujemy opcję zamawiania przez internet. I chociaż w sieci znajdziemy praktycznie wszystko, nadal wiele przedmiotów powinno się kupować w tradycyjnych sklepach. Biżuteria stanowi jedną z nich.

Zalety odwiedzin u jubilera

Zakup platynowej broszki, pierścionka lub wisiorka łączy się z wyższym wydatkiem niż te, do których przywykliśmy podczas zwykłych zakupów. Dlatego, żeby mieć pewność, że biżuteria spełni wszelkie nasze wymagania, powinniśmy zobaczyć ją bezpośrednio w sklepie jubilerskim. Jest wiele argumentów, które przemawiają za takim działaniem. W trakcie zakupów w sklepie jubilerskim, przede wszystkim jeśli zamierzamy kupić pierścionek lub obrączki, możemy nałożyć biżuterię oraz przekonać się jak „na żywo” będzie ona wyglądać na dłoni. Jeśli z kolei znajdziemy design pierścionka odpowiadający naszym gustom, ale będzie on zbyt luźny albo za ciasny, złotnik na naszą prośbę dostosuje go do odpowiedniego rozmiaru ewentualnie sporządzi nowy. Następnym atutem zakupów wprost w sklepie jubilerskim jest możliwość skorzystania z fachowej porady jubilera. Poradzi on nam jak dopasować odpowiedni kruszec, pokaże które kamienie szlachetne będą pasować do naszej karnacji, wskaże aktualne nurty we wzornictwie, a klientom kupującym biżuterię na prezent doradzi, co teraz wręcza się na imieniny, ślub czy komunię.

Jakie usługi świadczy świadczy złotnik?

Sklepy jubilerskie nie tylko oferują sprzedaż swoich wyrobów, ale również świadczą pomocnicze usługi. Reperacja popsutej biżuterii jest kluczową z nich. Jeżeli odpadł nam kamień z kolczyka albo rozerwał się łańcuszek, jubiler ekspresowo i perfekcyjnie naprawi go w swojej pracowni. Zmieni też obwód pierścionka, jeśli odziedziczymy biżuterię po kimś z rodziny, kto posiadał większy rozmiar palca. Na nasze życzenie złotnik wygraweruje też na pierścionku lub wisiorku datę, gratulacje, podziękowania albo inny ważny dla nas tekst. Natomiast jeżeli pragniemy obdarować kogoś unikatowym podarunkiem, ewentualnie mamy swój pomysł na naszyjnik lub pierścionek, możemy zlecić jubilerowi wytworzenie biżuterii według naszego projektu. A jeżeli w szkatułce trzymamy niekompletną ewentualnie zbędną biżuterię, z którą nie wiemy co zrobić, przynieśmy ją do sklepu jubilerskiego, gdzie prowadzony jest skup metali szlachetnych.

Nasze dane adresowe:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]