Srebrne kolczyki z cyrkoniami

Chcesz nabyć kolczyki z cyrkoniami? Wejdź na www.bizutik.pl

Każda kobieta chce wyglądać przepięknie. Można to osiągnąć dzięki doborowi odpowiednich dodatków. Dobrym przykładem są kolczyki z cyrkoniami, które nadają szyku, a w dodatku pasują do zarówno do kreacji wieczorowej, jak i sukienki koktajlowej. Ich uniwersalność sprawia, że są niezwykle popularne. Kolczyki z cyrkoniami świetnie imitują te z kamieniami szlachetnymi. W sprzedaży dostępne są różnobarwne kryształy. Chcąc uwydatnić piękną karnację warto wybrać kolczyki z cyrkoniami.

Jakie są dostępne zapięcia do kolczyków z cyrkoniami?

Kolczyki z cyrkoniami są ostatnimi czasy bardzo popularne. Rodzaj zapięcia jest poza koloru oraz kształtu elementem wyróżniającym poszczególnych ich modeli. Na podstawie tego kryterium można wyróżnić takie oto kolczyki z cyrkoniami:

  • bigiel – chyba najbardziej znane zapięcie kolczyków, używany jeszcze nasze babcie. Drucik z haczykiem na końcu fantastycznie nadaje się do wzorów wiszących. Wadą takich kolczyków z cyrkoniami jest natomiast niezbyt wyrafinowany kształt.
  • zapięcie angielskie – ostatnimi czasy bardzo popularne. Istnieje opinia, iż tego rodzaju zapięcia z cyrkoniami kolczyków są najbezpieczniejsze. Są mniejsze w porównaniu do bigli, a także ich zakładanie nie jest skomplikowane.

Nasze dane adresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]