Symbol elegancji – srebrne kolczyki

Jeśli szukasz srebrnych kolczyków, koniecznie odwiedź tę stronę

Jednymi z najczęściej wybieranych przez Polki akcesoriów są zdecydowanie srebrne kolczyki. Pasują na każdą okoliczność – bardzo huczną i w luźniejszym stylu. Zobaczmy w czym tkwi tajemnica, że są tak chętnie kupowane oraz w jakich salonach możemy je kupić.

Srebrne kolczyki – jakie kupić

Srebrne kolczyki występują w zróżnicowanych rodzajach. Najpopularniejsze są subtelne sztyfty, które sprawdzą się na różne wydarzenia, są dyskretne, jak również stylowe. Równie często kupowane są długie dodatki, które pięknie wydłużają szyję. Sprzedawane jako wysadzane drogocennymi kryształkami albo zupełnie proste. Akcesoria wykonane ze srebra nie powodują podrażnień skóry, co niejednokrotnie dzieje się w przypadku dodatków z plastiku. Dobierając kolczyki zwróćmy uwagę na numer próby oraz metodę ich wykończenia – najbardziej gustowne wyprodukowano techniką oksydowania.

Jak pielęgnować srebrne kolczyki

Srebrne kolczyki należy dokładnie pielęgnować i systematycznie eliminować śniedź, żeby zawsze wyglądały nienagannie. Należy wycierać je często suchą gąbeczką wykonaną z miłego w dotyku materiału, używać specjalne preparaty pielęgnujące, a przeznaczone na specjalne okazje kolczyki przechowywać w przeznaczonych do tego woreczkach. Nie stosujmy natomiast anachronicznych metod pielęgnacji, takich jak szczoteczka do zębów czy ocet. Tego typu substancje mocno podrażniają delikatną powłokę metalu szlachetnego.

Gdzie znaleźć największy wybór srebrnych kolczyków?

Szeroki wybór biżuterii znajdziemy bez wątpienia w e-sklepach, które gwarantują ekspresowe doręczenie i przeróżne obniżki cen. Poza tym zakupy internetowe to niebywały komfort, który na pewno docenią w szczególności zapracowane Polki.