Wyjątkowa biżuteria z koralem

Jeśli chcesz kupić biżuterię z koralem, koniecznie wejdź na https://www.bizutik.pl/bizuteria-z-koralem.

Nazwa koral wywodzi się od hebrajskiego wyrażenia “gord” oznaczającego amulet. Właśnie dlatego przyjęło się wierzyć, iż jest wzbogacony we właściwości ochronne. Osoby noszące biżuterię z koralem, są chronione przed złą energią i złymi duchami. Co więcej, koral działa wyciszająco na osoby zestresowane i wzburzone. Symbolizuje siłę i niekiedy nazywany jest także drzewem oceanów. Składany w ofierze bogini miłości, miał wzbudzać uczucie miłości.

Biżuteria z koralem – idealne uzupełnienie Twojego stroju

Mówi się, że najpiękniejszą biżuterią kobiety jest jej uśmiech. Nie ulega jednak wątpliwości, że szykowna, właściwie dopasowana biżuteria doskonale sprawdza się jako uzupełnienie stroju wszystkich kobiet. Biżuteria z koralem jest niezwykle drobna i delikatna, w związku z czym świetnie nadaje się do codziennych stylizacji, jak i również na ważne uroczystości. Koral występuje barwach: różowym, czarnym oraz niebieskim.

Biżuteria z koralem – właściwości lecznice

Biżuteria z koralem korzystnie działa również na polu medycznym. Rozgrzewając i ożywiając organizm, dodatnio wpływa na układ krwionośny. Osobom cierpiącym na niedożywienie, zalecić można zakładanie kamienia koralu w formie wisiorka. Właściwości kamienia korala przede wszystkim związane są z płcią piękną. Wspomaga regulację cyklu menstruacyjnego i polepsza płodność. Dodatkowo, koral ma właściwości wspomagające przy leczeniu problemów na tle seksualnym. Nosząc biżuterię z koralem można liczyć na zredukowanie stresu i stabilne życie .

Nasze dane adresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]