Kancelaria prawna – prawo cywilne i prawa ochrony konsumentów

Kancelaria prawna Czarniak Baszczyn w Krakowie mieści się w samym centrum – przy Rondzie Mogilskim. Takie położenie powoduje, że na spotkanie z prawnikiem można łatwo dotrzeć z każdej części miasta, jak również innych miejscowości województwa małopolskiego oraz śląskiego. Klientami Kancelarii są zarówno osoby indywidualne, jak i właściciele firm i spółek.

Kancelaria prawna z Krakowa

Krakowską Kancelarię reprezentują dwaj wspólnicy: adwokat Paweł Czarniak i radca prawny Tomasz Baszczyn, merytoryczną pomocą służy także aplikant radcowski Izabella Polańska. Specjalizacją Pawła Czarniaka są przede wszystkim postępowania z dziedziny prawa cywilnego oraz prawa ochrony konsumentów. Natomiast Tomasz Baszczyn służy pomocą prawną w głównej mierze z obszaru umów zawieranych przez przedsiębiorców, a także prowadzenia sporów z instytucjami finansowymi i ubezpieczeniowymi.

Klienci Kancelarii Baszczyn Czarniak w Krakowie

Do klientów Kancelarii należą przede wszystkim osoby posiadające kredyty we frankach lub polisolokaty. Są nimi również właściciele spółek i firm, którym Kancelaria oferuje stałą i kompleksową obsługę prawną. Kancelaria ma duże doświadczenie także w reprezentowaniu konsumentów i indywidualnych inwestorów w sporach z bankami, instytucjami finansowymi oraz towarzystwami ubezpieczeniowymi. Wśród krakowskich kancelarii ta odróżnia się wyspecjalizowanym obszarem działań. Na terenie Małopolski jest niewiele osób, mających kilkuletnie doświadczenie w pomocy prawnej frankowiczom oraz w sprawach o odzyskanie polisolokat. W sprawach dotyczących kredytów indeksowanych, jak również unieważnienia bądź odwalutowania kredytu w CHF, Kancelaria Czarniak Baszczyn ma ponad 4-letnie doświadczenie, natomiast w postępowaniach dotyczących polisolokat – 5 lat doświadczenia.