Pomoc frankowiczom – reprezentacja kancelarii w sprawach umów kredytowych

Kancelaria Czarniak Baszczyn z Krakowa specjalizuje się w sporach z bankami i pozostałymi instytucjami z sektora finansowegooferującymi polisolokaty bądź kredyty we frankachszwajcarskich. Wachlarz usług radcy prawnego Tomasza Baszczyna oraz adwokata Pawła Czarniaka jest szeroki – obejmuje występowanie w imieniu klientów w sprawach umów kredytowych obowiązujących, jak również wypowiedzianych i spłaconych. Dodatkowo są to też postępowania o unieważnienie umów, zmniejszenia salda zadłużenia bądź zwrot gotówki.

Kredyty frankowe – jaką wybrać kancelarię?

Warto postawić przede wszystkim na kancelarię, która prowadziła już sprawy właścicieli kredytów we frankach. Kancelaria Czarniak Baszczyn ma doświadczenie w pomocy frankowiczom oraz prowadziła sprawy z bankami, m.in. z Raiffeisen Bank Polska, Getin Noble Bank, mBank oraz Bank Millennium. Kancelaria ta dysponuje ponad 4-letnią praktyką w pomocy prawnej frankowiczom.
Co jest najważniejsze w trakcie wyboru kancelarii specjalizującej się w kredytach frankowych? Istotne, aby inicjującym krokiem – przed przystąpieniem do jakichkolwiek innych działań – była dokładna analiza umowy kredytowej. Oprócz umowy przejrzenia wymagają także inne dokumenty – aneksy i regulamin. Na każdej fazie takiego postępowania kancelaria powinna służyć merytoryczną wiedzą i wsparciem, jak również pomocą w sporządzaniu rozmaitego rodzaju dokumentów: pozwu, zawezwania do próby ugodowej, reklamacji i innych.

Pozew przeciwko bankowi – kredyt we frankach szwajcarskich

Dobrze przeprowadzone postępowanie sądowe może doprowadzić do efektu końcowego w postaci unieważnienia lub odfrankowienia kredytu we frankach. Każdy kto posiada kredyt we frankach i pragnie go np. przewalutować, powinien poszukać profesjonalnej pomocy w opracowaniu pozwu przeciwko bankowi o kredyt we frankach. Kancelaria Czarniak Baszczyn dochodzi zwrotu nadpłaconych rat, występuje do sądu o uznanie klauzul umownych przewidujących dowolne przeliczanie kredytu we frankach za nieobowiązujące, a nawet – w określonych przypadkach – doprowadza do unieważnienia umowy kredytowej.