Zwiększ terminowość wpłat od klientów – skorzystaj z aplikacji Flobo

Szukasz szczegółowych wiadomości dotyczących automatycznej windykacji należności? Wejdź na flobo.io

Biznesmeni nieprzerwanie szukają narzędzi, które pomogą im w prosty sposób zmniejszyć wydatki na działalność, a w tym samym czasie zredukować czas zarezerwowany na wykonywanie niektórych procesów biurowych. Polska aplikacja Flobo, która jest jedną z niewielu na naszym rynku aplikacji typu Finance Automation, pozwala nie tylko na zautomatyzowanie procesów księgowania przelewów, ale także automatyzuje windykację zaległych należności.

Automatyczne księgowanie przelewów – nie tylko dla ogromnych przedsiębiorstw

Automatyczne księgowanie faktur w aplikacji Flobo możliwe jest za sprawą połączenia tego narzędzia z rachunkiem bankowym oraz programem fakturowym firmy. Flobo czerpie dane o wystawionych fakturach, a później śledzi czy pojawiły się wpłaty od kontrahentów. Integracja z usługą mass collect banku, w którym firma ma rachunek, umożliwia aplikacji rozróżnienie poszczególnych płatników, bowiem każdy z nich posiada przydzielony niepowtarzalny numer rachunku bankowego, na który przekazuje należność. Automatyczne księgowanie faktur uwalnia przedsiębiorcę z męczącego obowiązku manualnego księgowania wpłat, co pozwala na spożytkowanie zaoszczędzonego czasu na realizację innych ważnych dla sukcesu firmy zadań. Robot Flobo do automatycznej obsługi należności zaspokoi potrzeby nie tylko większych podmiotów, ale także i tych niewielkich, które w miesiącu obsługują mniej więcej stu dokumentów księgowych. Flobo ma jeszcze jedną pożyteczną funkcję, niezwykle wartościową dla tych przedsiębiorców, którzy nieustannie mają problemy z migającymi się od zapłaty kontrahentami – to opcja automatycznej windykacji.

Flobo – zobacz czy przyda się w Twojej firmie

Nie jesteś pewny czy aplikacja Flobo to odpowiednie rozwiązanie dla Twojej firmy? Flobo proponuje kilka typów automatyzacji procesów obsługi należności, z których będziesz mógł wybrać tę, która najlepiej spełni Twoje wymagania. Ta aplikacja bez trudu obsługuje przelewy z tytułu abonamentów, zatem bardzo dobrze zda egzamin w uczelniach językowych bądź prywatnych, innymi słowy wszędzie tam, gdzie opłaca się czesne. Z Flobo skorzystać mogą też hotele, domy wypoczynkowe, a nawet biura podróży – aplikacja obsłuży płatności od klientów, zarówno te jednorazowe, jak i realizowane w uzgodnionych transzach. A co z firmami świadczącym różnorodne usługi? Gdy firma za zrealizowanie usługi pobiera płatności z góry, Flobo będzie monitorować wpłaty do zleceniodawców i nadawać dalszy bieg wyłącznie opłaconym zleceniom.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]