Silniki elektryczne DC, motoreduktory i przekładnie od światowych producentów

Poznaj ofertę dostawcy motoreduktorów.

Automatyzacja procesów magazynowych i logistycznych oraz szerokie stosowanie robotyki w wielu gałęziach przemysłu, narzuca sięgnięcie po efektywne rozwiązania z obszaru układów napędowych i sterowania. Warszawska firma Ultra Robotics wychodzi naprzeciw temu zapotrzebowaniu proponując między innymi precyzyjne sterowniki serwomechanizmów i serwonapędy od renomowanych światowych producentów.

Ultra Robotics – dystrybutor silników elektrycznych

Istniejąca od ponad dekady na polskim rynku spółka Ultra Robotics jest dystrybutorem przekładni planetarnych i falowych, motoreduktorów (szczotkowych i bezszczotkowych, jak również silników prądu stałego wytwarzanych z materiałów wysokiej jakości przez najlepszych producentów. W ofercie Ultra Robotics znaleźć można produkty niemieckiej marki Harmonic Drive, wytwarzającej czułe niewielkie serwonapędy szczycące się rewelacyjną żywotnością i niezawodnością. Produkowane przez Harmonic Drive napędy i przekładnie są stosowane między innymi w produkcji obrabiarek, układów służących do automatyzacji intralogistyki czy robotów przemysłowych, a ze względu na możliwość ich eksploatacji w najtrudniejszych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, korzysta się z nich też w lotnictwie, kosmonautyce oraz kriogenice.

Ultra Robotics jest też dostawcą produktów izraelskiej firmy ELMO Motion Control, znaną z kompaktowych sterowników serwo (napędy Platinum Twitter), które charakteryzują się wysoką mocą obliczeniową z obszernymi zasobami pamięci, wysoką przepustowością i bogatą obsługą informacji zwrotnych, a ich sprawność oscyluje na pułapie 99% także przy najmniejszych gabarytach. Natomiast serwonapędy ELMO Motion Control z linii GOLD bardzo dobrze sprawdzają się w ekstremalnych warunkach środowiskowych, w tym nie tracą funkcjonalności przy dużej wilgotności (nawet do 90-95%), nagłej zmianie temperatury, której amplituda może wahać się od -40 do +70 °C, jak również przy narażeniu na silne drgania i wstrząsy mechaniczne.

Polska spółka Ultra Robotics dostarcza również rozwiązania od Positec, Sesame Motor Corp, Bodine Electric Company oraz Eisele Antriebstechnik GmbH.

Nasze dane adresowe:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]