Kto skorzysta na uczestnictwie w kursie rysunku?

Jeśli ciekawi Cię pełna oferta kursu rysunku w Krakowie, wejdź na domin-krakow.pl/artystyczne-kursy-wakacyjne/.

Kochasz rysować i chcesz nabyć nowe umiejętności? A może kończysz liceum i pragniesz dostać się egzamin na Wydział Sztuki na Akademii Sztuk Pięknych? Zgłoś się na wszechstronny kurs rysunku, który pomoże Ci poprawić kreskę, poszerzać horyzonty i podnieść Twoje szanse w walce o studia na wymarzonej uczelni w Polsce, a nawet za granicą. Organizowane w Krakowie kursy rysunku dla dorosłych i dzieci gwarantują najlepsze efekty oraz życzliwą atmosferę nauki. Uczniowie mogą korzystać z nauki historii sztuki, pracowni otwartej w każdy dzień, jak również porad online.

Do kogo kierowany jest kurs rysunku?

Kurs rysunku dla dorosłych powstał z myślą o entuzjastach chcących realizować się na artystycznych kierunkach studiów, jak np. grafika czy malarstwo. Z tego rodzaju kursów korzystają też osoby zainteresowane wzornictwem przemysłowym, digital designem czy projektowaniem wnętrz. Świetnym pomysłem na spędzenie urlopu jest wakacyjny kurs rysunku, innymi słowy intensywne warsztaty, które umożliwiają opanowanie nowych umiejętności w krótkim czasie. Oferta szkoły rysunku to także digital painting, kurs rysunku architektonicznego, rysunek dla młodzieży 13-16 oraz kurs przygotowujący na ASP. Każdy znajdzie warsztaty stosowne do własnych potrzeb.

Kurs rysunku dla dorosłych i dzieci – czy warto się zapisać?

Myślisz o warsztatach przygotowujących do studiów? A może chcesz zainwestować w umiejętności dziecka? Kurs rysunku dla dzieci w wieku 6-12 lat pomaga rozwijać kreatywność i zdolności plastyczne u maluchów, co na pewno zaowocuje za kilka lat. Lekcje prowadzone są w przyjaznej atmosferze, a doświadczeni pedagodzy nie tylko służą radą, ale również inspiracją. Zgłoś się na kurs rysunku!

Nasze dane adresowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]