Jak dotrzeć do klientów online? O pozycjonowaniu dla firm z Krakowa

Na https://seo4.net/pozycjonowanie-stron/krakow/ sprawdzisz, kto ma w swojej ofercie pozycjonowanie stron Kraków.

Wszechobecność internetu oraz prostota wykorzystania go do znalezienia potrzebnych artykułów i usług doprowadziła do tego, że każde przedsiębiorstwo chce teraz zaistnieć w sieci. W rzeczy samej, samo postawienie strony firmowej nie znaczy, iż nowi klienci do nas trafią – istotna jest przecież widoczność na wysokich pozycjach wyników wyszukiwania. Wiele niedużych firm, działających jedynie na określonym obszarze albo wręcz w jednej miejscowości, np. w Wrocławiu bądź w Krakowie, zastanawia się, czy warto pozycjonować stronę firmową. Tymczasem odpowiedź jest prosta – tak!

Pozycjonowanie lokalne stron – promuj swoją ofertę docelowym klientom

Użytkownicy internetu poszukując w wyszukiwarkach sklepów lub usług używają najczęściej fraz lokalnych, innymi słowy obejmujących nazwę jakiegoś miasta, jak np. “cukiernia kraków”, “masażysta kraków” lub “sklep obuwniczy kraków”. W związku z tym pozycjonowanie lokalne stron jest okazją dla niewielkich podmiotów na zademonstrowanie swojej oferty docelowym klientom, rezydującym w konkretnej miejscowość. Oferta pozycjonowania dla firm lokalnych nie odbiega wiele od typowego pozycjonowania. Wyróżnia się w rzeczywistości tym, że działania SEO skierowane są na wzrost widoczności głównie fraz lokalnych, przykładowo poprzez napisanie zoptymalizowanego pod te frazy contentu, uruchomienie oraz optymalizację wizytówki GMF czy pozyskiwanie linków z tak zwanymi NAP-ami pozwalające wyszukiwarkom powiązać firmę z określoną lokalizacją.

Pozycjonowanie i optymalizacja dla firm z Małopolski

Agencja SEO4.net z Krakowa działa w obszarze optymalizacji, pozycjonowania i tworzenia stron www od prawie 15 lat. W trakcie tych lat do głębi rozeznaliśmy regionalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy szeregu lokalnym podmiotom zwiększyć widoczność ich stron firmowych i tym sposobem zdobyć nowych klientów. Świadczymy wszechstronne usługi SEO, łączące w sobie optymalizację techniczną strony, link building oraz poprawę contentu. Nad wypełnieniem planu zgodnie z zaproponowanym harmonogramem prac czuwa indywidualny Account Manager, a dzięki naszemu autorskiemu narzędziu SEO Extranet klient może kontrolować codziennie efekty pozycjonowania.

Nasze dane adresowe:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]