Rekomendowany fotograf Google – wirtualne spacery wysokiej jakości

Więcej informacji o działalności rekomendowanego fotografa Google.

Wirtualne spacery po firmach zyskują na popularności, a wiele osób coraz częściej zamawia wykonanie takiej usługi, a następnie umieszczenie spaceru na wizytówkach Google. Możliwość wirtualnego zwiedzenia firmy przysporzy sporą ilość nowych klientów i pozwoli zwiększyć obroty naszego biznesu. Aby jednak wirtualny spacer był wysokiej jakości, warto wybrać rekomendowanego fotografa Google do jego przygotowania.

Jakie kryteria spełnia rekomendowany fotograf Google?

Rekomendowany fotograf Google to specjalista, który jest polecany przez Google do stworzenia wirtualnego spaceru po naszym przedsiębiorstwie oraz wykonania fotografii, które zostaną dodane w wizytówce Google. Nie jest to osoba pracująca dla Google czy powiązana z marką, ale taka, która spełnia kryteria jakościowe Google, a więc cechuje się wysokim profesjonalizmem. Żeby uzyskać certyfikat, rekomendowany fotograf Google musi opublikować co najmniej pięćdziesiąt fotografii sferycznych wysokiej jakości (według kryteriów Google), co stanowi potwierdzenie jego umiejętności. O otrzymanie certyfikatu fotografa Google mogą ubiegać się zarówno agencje, jak i osoby prywatne.

Dlaczego należy zdecydować się na rekomendowanego fotografa Google?

Głównym powodem, dla którego należy zdecydować się na fotografa Google, są jego potwierdzone kompetencje. Fotograf, który spełnił wymogi Google pod względem jakości fotografii, na pewno zdoła sporządzić rewelacyjne panoramy 360 i wirtualne spacery Google Street View. Tym samym nie narażamy się na nieudany czy niepoprawnie wykonany projekt. Rekomendowany fotograf Google zna także wytyczne dotyczące wykonywania takich zdjęć i samo zamówienie wypełni rzetelnie. Fotograf zalecany przez Google wspiera też firmy, które korzystają z jego usług i może to być dobry początek konstruktywnej oraz długofalowej współpracy między nimi.

Rekomendowany fotograf Google świadczy też nieraz dodatkowe usługi. Osoby, które profesjonalnie zajmują się wykonywaniem fotografii czy wirtualnych spacerów mogą przekazać nam lub sprzedać tradycyjne fotografie wysokiej jakości pochodzące z procesu sporządzania spaceru wirtualnego, podpowiedzieć nam jakie ujęcia warto opublikować, wykonać materiały na inne serwisy takie jak YouTube lub Facebook, doradzić nam podczas tworzenia i uzupełniania wizytówki w Google, a także pomóc ją zweryfikować – co jest dużym plusem.

Gdzie szukać rekomendowanego fotografa Google?

Fotografa Google możemy odnaleźć w sieci, między innymi wyszukując ich w wewnętrznej bazie Google. Na witrynie projektu Wizytówka Google Moja Firma jest dostępna specjalny spis, w którym po wybraniu miasta uzyskamy dane rekomendowanych fotografów z danego regionu. Rekomendowany fotograf Google może także legitymować się szczególnym logo, które informuje, iż ma on odpowiednie kwalifikacje i jest zawodowcem w obszarze tworzenia zdjęć sferycznych oraz wirtualnych spacerów.

Nasze dane adresowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]