Spacer 360 stopni po biurach, salonach kosmetycznych i nieruchomościach

Potrzebujesz wykonać wirtualny spacer Wieliczka? Świetnie trafiłeś! Zajrzyj tutaj

Wirtualne spacery, które pojawiły się wraz z usługą Google Street View, stają się bardzo popularne, co powoduje, iż znajdują zastosowanie w reklamie firm. Pozwalają w prosty sposób pokazać siedzibę firmy bądź nieruchomość istotną dla naszego biznesu. Jest to atrakcyjny element, który opłaca się dodać w wizytówce Google Moja Firma. Wiele osób nie do końca jednak ma świadomość, jak działa wirtualny spacer w Google Moja Firma, jak się go wykonuje oraz co daje jego umieszczenie w wizytówce firmy.

Wirtualny spacer Google Moja Firma – zwiększ konkurencyjność swojego biznesu na Mapach Google

Wirtualny spacer w Google Moja Firma to scalone ze sobą zdjęcia, które tworzą realistyczny model naszego biura. Możemy w nim rozglądać się po otoczeniu i przechodzić do następnych miejsc budynku, w którym zdalnie przebywamy. Zatem wirtualny spacer to po prostu możliwość zwiedzenia wnętrza nieruchomości i swobodnego przemieszczania w jej granicach. Wirtualne spacery można dodawać obok zdjęć w wizytówce Google Moja Firma. Spacer taki jest udostępniany internautom, którzy przeglądają Mapy Google w poszukiwaniu usług w naszej okolicy. Wirtualny spacer w wizytówce Google Moja Firma ma formę zdjęcia, a po kliknięciu tego elementu kierujemy się do dedykowanej strony, gdzie rozpoczynamy wędrówkę po danej nieruchomości. Spacer jest wgrywany na serwery Google, zatem nie musimy troszczyć się o jego utrzymanie ani dodatkowe koszta. Możemy go jednak udostępnić dla klientów na naszej stronie www.

Jakie branże zyskają na udostępnieniu wirtualnego spaceru VR?

Wirtualny spacer w Google Moja Firma warto dodać do wizytówki z kilku powodów. Najistotniejszy z nich to budowanie wizerunku rzetelnej firmy i pokazanie się klientom od najlepszej strony. Dzięki temu znacznie chętniej będą wybierali nas z ofert konkurencyjnych marek, jak również będą mieć do nas większe zaufanie. Jeżeli w wizytówce Google Moja Firma i na naszej stronie internetowej umieścimy wirtualny spacer i zdjęcia wysokiej jakości, wyszukiwarka Google sama oceni nas wyżej i będzie wyróżniać nas częściej od konkurencji nie posiadającej spacery 360 stopni. Aktywowanie wirtualnego spaceru w Google Moja Firma jest również bardzo proste technicznie. Na rynku funkcjonuje wielu zawodowych fotografów, którzy w przystępnej cenie i – co równie istotne – dość szybko stworzą taki spacer i dodadzą go do naszej wizytówki.

Wirtualny spacer w Mapach Google jest ważnym narzędziem w wielu branżach. Z pewnością będzie to sektor hotelarski, w której często chcemy pochwalić się oferowanymi lokalami do wynajęcia. Można też pokazać tym sposobem swoje biuro czy miejsce, gdzie pracujemy, jak gabinet medycyny estetycznej czy restaurację. Z wirtualnego spaceru możemy wykorzystać też wtedy, kiedy szukamy nowych pracowników, by zachęcić ich do zgłoszenia się na rekrutację do naszej firmy.

Nasze dane adresowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]