Usługi dla firm – optymalizacja strony i sklepu internetowego

Optymalizacja - usługa dostosowana do Twoich potrzeb

Wydałeś krocie na swoją stronę www, a ta nie przyciąga kolejnych kontrahentów? Jest doskonale zaprojektowana i wyposażona w nowoczesne rozwiązania, ale pieniędzy w ogóle nie przybywa? Licznik odwiedzin stoi w miejscu pomimo intensywnych działań? Prawdopodobnie powód tkwi w małej zauważalności w sieci. Internauci zwykle korzystają z Google – każdy biznesmen powinien zatem zadbać o to, aby witrynę jego przedsiębiorstwa użytkownicy wyszukali bez większych problemów. Jak to osiągnąć? Należy skoncentrować się na witrynie, optymalizując ją z myślą o wytycznych Google.

Optymalizacja stron – co to jest?

Optymalizacja strony to różne modyfikacje polegające na dostosowaniu witryny do wytycznych Google. Są to tak zmiany kodu strony, jak i zapełnienie jej odpowiednią treścią. Jest to szczególnie ważne ze względu na to, że boty Google sprawdzają witryny według z góry określonych wytycznych – znaczenie ma między innymi prawidłowe wykorzystanie tagów HTML i użycie słów kluczowych.

Kto przygotuje optymalizację stron?

Optymalizacja stron to zadanie wymagające dużej wiedzy o stale modyfikowanych algorytmach amerykańskiego giganta – z tego powodu również nietrafionym rozwiązaniem będzie modyfikowanie witryny bez pomocy fachowców korzystając z publikowanych w internecie poradników. Znacznie lepiej zrobimy powierzając to wyspecjalizowanej agencji SEO i rozpatrując to w charakterze inwestycji – obroty notowane przez naszą firmę mogą zwiększyć się już po paru miesiącach od wykonania optymalizacji.

Nasze dane adresowe:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]