Bartłomiej Sitarski – architekt

dobry architekt, biuro architektoniczne Kraków

Od wyborów podjętych na pierwszym etapie budowy lokum zależy to, czy odpowie na wszystkie potrzeby. Dlatego musimy dokładnie zastanowić się nad każdym aspektem i, jeśli nie posiadamy odpowiednich umiejętności, każdy wybór skonsultować z fachowcem. Architekt podpowie nam, w jaki sposób rozmieścić każde z pomieszczeń oraz ułatwi przystosowanie budynku do naszych oczekiwań. Dlaczego poza tym opłaca się skorzystać z usług sprawdzonego architekta?

Z architektem szybciej znajdziesz technologie

Potencjalni właściciele domu mogą mieć trudności ze znalezieniem materiałów, z których budynek ma być zbudowany. A ten wybór jest bardzo istotny, bowiem mają one ogromny wpływ na wygodę domu. Ze względu na to, warto jak najszybciej uzgodnić to z architektem i mieć gwarancję, że w najbliższych latach nie będziemy mieli powodów do narzekań.

Z architektem prościej znajdziesz koncepcję

Dom na starą modłę czy może któraś z nowocześniejszych propozycji? Niski lub piętrowy? Podobnych pytań wznoszący dom mają całe mnóstwo, a w rozwiązaniu takich problemów pomoże właśnie architekt. Jest w stanie polecić któryś z gotowych projektów lub zrobić go według zgłaszanych przez nas sugestii.

Jak przygotować się do rozmowy z architektem?

Przed rozmową z architektem, dokładnie przemyślmy swoje oczekiwania. Powinniśmy również na tym etapie zdać sobie sprawę z tego, jaki budżet posiadamy – architekt będzie mógł polecić nam najlepsze rozwiązanie – i skompletować wszystkie dokumenty posesji.

Nasze dane adresowe:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]