Budowa domów drewnianych – doświadczeni specjaliści to podstawa

Pragniesz poznać więcej informacji o budowie domów drewnianych? Wejdź na domygoralskie.com.

Mnóstwo osób marzy o wybudowaniu własnego domu. Wielu z nich udaje się przekuć w czyn to marzenie. Jeszcze wcale nie tak dawno temu w polskim krajobrazie przeważały domy w kształcie popularnego pudełka. Nie wzbudzały one zachwytu ani urodą, ani funkcjonalnością. Cechowały się również wielkimi stratami energii. Aktualnie wygląda to diametralnie inaczej. Niezwykle chętnie stawiamy na domy wybudowane z drewna, które stanowią połączenie tradycyjnego stylu podhalańskiego z nowoczesnymi rozwiązaniami.

Budowa domów drewnianych – jak świetnie połączyć tradycję oraz nowoczesność?

Domy budowane z drewna to na ten moment świetny przykład na to, jak efektywnie można zestawić ze sobą tradycyjny styl podhalański z nowoczesnymi rozwiązaniami, które gwarantują nam komfort. Styl góralski – bo tak w wielu wypadkach nazywa się też styl podhalański – to kwintesencja dobrego gustu. Małe okna, spadzisty dach pokryty gontem, balkon bądź weranda – to najbardziej charakterystyczne cechy domu, który wybudowany został właśnie w stylu podhalańskim. By jednak taki dom był nowoczesny, architekci sięgają po liczne przeszklenia, chętnie stosują również innego rodzaju nowatorskie materiały. Taki dom może być również energooszczędny. Aby tak właśnie było architekci stawiają na zwartą bryłę domu, polecają dobór odpowiednich okien i solidne ocieplenie. Domy z drewna wybudowane w stylu podhalańskim połączonym z nowoczesnymi elementami spotkać można nierzadko w w jednej części Polski. Jest to rzecz jasna Małopolska, na terenie której położone jest piękne Podhale.

Budowa domów drewnianych –powierz projekt specjaliście

Przygotowanie wysokiej jakości projektu domu drewnianego będącego połączeniem stylu podhalańskiego z elementami nowoczesnymi naprawdę nie jest proste. Z tego powodu najlepiej jest zlecić to zadanie fachowcom. Tak samo jest już na etapie budowy domu. Tylko wówczas będzie można mieć pewność, że dom będzie wyglądał bardzo dobrze, a równocześnie będzie trwały i wygodny w użytkowaniu.

Nasze dane adresowe:
"Piczura-Dom" S.C. Leopold Piczura i Stanisław Piczura
34-407 Ratułów nr 392

Mob.: +48 601 965 606, +48 880 861 800, +48 509 372 308
E-mail: [email protected]