Co znajduje się w ofercie polskiego producenta blachodachówek?

Nie szukaj już więcej! Tutaj kupisz pokrycie dachowe.

Zakładane przez dziesięciolecia popularne dachówki ceramiczne czy betonowe powtórnie wypierane są z rynku przez pokrycia dachowe wyprodukowane z blachy. Liczne zalety tych drugich przyczyniły się do tego, iż są one rekomendowanym rozwiązaniem nie tylko dla końcowego odbiorcy, ale też dla inwestorów.

Nieskomplikowany montaż i swoboda dopasowania do dowolnej konstrukcji dachu – nowoczesne blachodachówki

Blachodachówki królują na rynku pokryć dachowych z kilku przyczyn. Przede wszystkim ważą zdecydowanie mniej niż ceramiczne dachówki, co mniej obciąża strukturę więźby dachoweji zarazem ułatwia transport oraz wyładunek tych modułów. Budowa profilu pokryć dachowych z blachy sprawia, że ich montaż jest nie tylko nieskomplikowany, ale i trwa krócej w porównaniu do montażu dachówek ceramicznych, które są nieduże, przez co ich precyzyjne rozłożenie zajmuje zazwyczaj o wiele więcej godzin. Następną istotną zaletą pokryć dachowych z blachy jest łatwość dopasowania ich do praktycznie rzecz biorąc każdej, również niezwykle skomplikowanej, konstrukcji dachu, bo blachodachówkę można bez przeszkód dociąć na wymiar. Pokrycia dachowe z blachy sprawdzą się bardzo dobrze zarówno we współczesnym budownictwie, jak i idealnie komponuje się ze starymi budynkami, głównie dlatego, iż bardzo przypomina wyglądem dachówki ceramiczne. Blachodachówki wyróżniają się też większą szczelnością. Oprócz tego łatwo je doczyścić. W zasadzie wystarczy do tego dość miękka szczoteczka i zmycie wodą, natomiast w razie silnych zabrudzeń – preparat do mycia pokryć powlekanych.

Regamet – rodzimy producent pokryć dachowych

By kupić pokrycia dachowe najwyższej jakości nie trzeba daleko się rozglądać. Na naszym rynku od 3 dekad działa firma REGAMET, w ofercie której znajduje się obszerny wybór blachodachówek, paneli dachowych oraz blach trapezowych. Materiały te można kupić w stacjonarnych punktach handlowych firmy, działających na terenie czterech województw Polski południowo-wschodniej: lubelskiego, podkarpackiego, świętokrzyskiego oraz małopolskiego. Chlubą marki REGAMET są panele oraz blachodachówki z powłoką PRO (Exelent i Purtext Strong 300), charakteryzujące się dużą odpornością na powstawanie porysowań, rdzewienie, jak również uszkodzenia mechaniczne. Firma Regamet stawia na wszechstronną obsługę klienta, z tej przyczyny nie licząc własnych produktów oferuje też akcesoria dachowe (przykładowo okna dachowe czy systemy rynnowe) oraz dachówki ceramiczne i betonowe innych najlepszych producentów.

Nasze dane adresowe:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08