Projekty domów drewnianych w Polsce

Zajrzyj na http://barteksitarski.pl/goralszczyzna.html aby sprawdzić, kto sporządza projekty domów drewnianych całorocznych

Domy z bali stają się coraz bardziej modne. Nowatorska technologia sprawia, że takie nieruchomości nie tylko prezentują się niezwykle stylowo, ale spełniają także inne kryteria. Czy w domkach drewnianych można mieszkać również w miesiącach zimowych? Jak znaleźć architekta, który pomoże nam zbudować naturalny dom?

Projekty domów drewnianych – ekologiczna nieruchomość

Całoroczne domy drewniane to świetny pomysł na spełnienie celów o własnej nieruchomości. Ogromna ilość atutów sprawia, że Polacy coraz częściej decydują się na wybudowanie takich domów. Najważniejsza kwestia – są kosztują one mniej niż domy z cegły. Ich struktura jest lżejsza, a to oznacza tańszą inwestycję. Całoroczne domy drewniane powstają niezwykle szybko, ponieważ są wyprodukowane z przygotowanych wcześniej elementów. Nie musimy martwić się o prace związane z murowaniem. Specjaliści przekonują, że budowa może trwać zaledwie kilka miesięcy, dlatego domy drewniane zyskują coraz szersze grono zwolenników. Łączą one w sobie różne światy. Z jednej strony urzekają szlachetnym wzornictwem – wiele z nich jest inspirowanych stylem podhalańskim. Jednak dzięki zastosowanym elementom gwarantują funkcjonalność identyczną jak domy zbudowane z cegły.

Projekty domów drewnianych – wspaniały poziom izolacji cieplnej mikroklimat

Domy drewniane całoroczne to konstrukcje skonstruowane z surowca naturalnego, co powoduje, że są energooszczędne. Dzięki wykorzystaniu drewnianych prefabrykatów osoby zmagające się z alergiami czują istotną poprawę samopoczucia. Domy z bali cechują się znakomitymi właściwościami termicznymi, nie trzeba ich jeszcze docieplać. Kolejnym atutem są cienkie ściany, dzięki czemu powierzchnia użytkowa domu jest większa. Domy drewniane można konstruować także zimą, bo wszystkie roboty realizowane są z pominięciem schnięcia zaprawy. Kiedy postanawiamy zbudować nowoczesne domy drewniane zwróćmy uwagę na to, żeby zaufać najlepszym ekipom.

Nasze dane adresowe:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]