Kto może wziąć udział w górskich wyprawach?

W tym miejscu poznasz pełną ofertę wypraw w góry.

Kochasz zastrzyk adrenaliny oraz ekstremalne dyscypliny sportu? Jeśli jesteś czynnym globtroterem doceniającym rzetelnie przygotowane i bezpieczne wycieczki pod opieką doświadczonych przewodników, sprawdź wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – trekkingi w ciekawej odsłonie

Exploruj.pl planuje wyprawy, których celem są pasma górskie prawie każdego kontynentu. Oferta adresowana jest do sympatyków górskiej turystyki, zarówno przedsiębiorstw, jak i osób prywatnych, które cenią czynny wypoczynek i mogą się pochwalić umiarkowanym doświadczeniem w podobnych ekspedycjach. By uczestniczyć w wyprawie nieodzowny jest zadowalający stan zdrowia, jak również mocna kondycja fizyczna. Przygotowywane przez Exploruj.pl wyprawy w góry można podzielić na 3 warianty o różnym stopniu trudności – poziom umiarkowany, trekkingi wymagające i bardzo wymagające. Wariant umiarkowany to trekking dla osób sprawnych fizycznie, które mają już doświadczenie w eskapadach na szczyty gór leżących wyżej niż 4 km nad poziomem morza. Najwyższym stopniem trudności charakteryzują się wyprawy bardzo wymagające, które rekomenduje się jednostkom o szerokich umiejętnościach i ponadprzeciętnej tężyźnie fizycznej.

Z jakiej przyczyny powinieneś postawić na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry zapewniają intensywne doznania. Pozwalają zarazem wcielić w życie marzenia i poznać swoje reakcje w ciężkich warunkach. Exploruj.pl zatrudnia profesjonalnych przewodników oraz liderów, którzy nie tylko znają na wylot naturę górskiego obszaru, ale również chętnie dzielą się swoim doświadczeniem z partycypantami wyprawy. Potrafią oni też zminimalizować potencjalne zagrożenie w ekstremalnych sytuacjach. Firma oferuje wyprawy m.in. na pasmo Pirin, w Andy i Dolomity.

Nasze dane adresowe:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]