Bezpieczny parking strzeżony przy lotnisku w Krakowie

Duża część osób wyruszających w podróż samolotem nie decyduje się przybyć na lotnisko własnym samochodem, ale przyjeżdża taksówką albo prosi kogoś o przywiezienie. Uważa się, iż to jest lepsze rozwiązanie, gdyż w innym wypadku powstałby problem, gdzie pozostawić samochód na czas nieobecności. Warto jednakże wziąć pod uwagę rozwiązanie, którym jest zostawienie auta na strzeżonym parkingu znajdującym się w pobliżu lotniska. Świetnie chroniony parking długoterminowy, który również przeznaczony jest dla krótszych postojów, zlokalizowany jest niedaleko lotniska Kraków – Balice. Jego oferta przeznaczona jest dla wszystkich podróżujących, którzy korzystają z portu lotniczego, pragnących pozostawić swój samochód w zaufanym miejscu na czas swojej nieobecności.

Parking przy lotnisku – czy opłaca się zostawić tu samochód?

Najważniejszą zaletą tego rozwiązania jest oczywiście wygoda, bo pozwala to przybyć na lotnisko własnym samochodem. Mimo że parking zlokalizowany jest nie w bezpośrednim sąsiedztwie portu lotniczego, nie jest to powód do obaw, gdyż obsługa parkingu zajmuje się transferem podróżujących z parkingu na lotnisko i z lotniska na parking. Nie trwa to dłużej niż kilka minut, a transfery organizowane są od razu. Ponadto można mieć pewność bezpieczeństwa parkowanego samochodu, nie tylko dlatego, że jest to parking strzeżony wszystkimi możliwymi sposobami. Pozostawione na nim pojazdy zabezpiecza też ubezpieczenie z polisy, a więc tak strzeżony pojazd może być o wiele bezpieczniejszy niż zostawiony w przydomowym garażu, gdzie zawsze może być narażony na kradzież w czasie nieobecności, zwłaszcza dłuższej, właściciela. Zaletą tego rozwiązania są także ceny dogodniejsze niż można szacować, a więc jest to ekonomiczne zarówno w przypadku krótkoterminowego, jak i długoterminowego postoju samochodu.

Parking przy lotnisku – dodatkowe usługi

Osoby korzystające z parkingu zlokalizowanego w podkrakowskich Balicach mogą korzystać z jeszcze innych usług. Najistotniejszy jest fakt, iż mogą wyjechać zupełnie nie martwiąc się o bezpieczeństwo pozostawionego pojazdu, bo jest on zabezpieczony na wszelkie sposoby. Wjazd na parking zabezpiecza szlaban oraz ogrodzenie. Bezpieczeństwo gwarantuje sprawny monitoring oraz oświetlenie, a także doskonale wykwalifikowana ochrona, pełniąca dozór przez całą dobę. W przypadku dłuższego wyjazdu, po powrocie klienci parkingu mogą użyć dostępnego rozrusznika i kompresora albo poprosić o pomoc w uruchomieniu pojazdu obsługę. Powrót jest także tym bardziej komfortowy, iż po odebraniu bagażu wystarczy zadzwonić do obsługi parkingu pod numer zamieszczony na karcie parkingowej, by już po kilku minutach móc wsiąść do podstawionego busa, który przewiezie na parking.
Wszystkie te usługi wliczone są w cenę postoju, która jest zaskakująco niska, a dodatkowo klienci parkingu zlokalizowanego przy podkrakowskim lotnisku niejednokrotnie mogą liczyć na rozmaite promocje.