Catering biurowy niezbędny na konferencjach i szkoleniach

Catering biurowy - więcej o tej usłudze.

Warsztaty, negocjacje biznesowe albo sympozjum – każda pokaźniejsza firma na pewno w końcu stanie przed problemem organizacji eventu tego rodzaju. Wiąże się to z wieloma zadaniami, które zazwyczaj nie należą do zakresu obowiązków wykonywanych przez zatrudnione tam osoby, jak np. przygotowanie napojów oraz przekąsek dla jego zaproszonych gości. Jeżeli na planowanym spotkaniu mają pojawić się duże tłumy, wypada zamówić na tę okazję usługę cateringu biurowego.

Catering firmowy – przekąski, które można błyskawicznie skonsumować

Szkolenia i sympozja biznesowe to eventy trwające zwykle po 6-9 godzin, w szeregu przypadków nawet przez parę dni z rzędu. Ich uczestnicy dostają szczegółowy program prelekcji, między którymi wskazane są na ogół dwie-trzy kilkuminutowe przerwy, podczas których nie da się zjeść większego obiadu w okolicznej restauracji. Z tej przyczyny niezbędne jest zapewnienie gościom napojów i drobnych przekąsek, które mogą błyskawicznie zjeść podczas przerwy, a jeśli organizator zezwoli, także wziąć ze sobą na salę prelekcji. Firmy świadczące usługę cateringu firmowego zajmują się ustawieniem stanowiska z gorącymi i zimnymi napojami, przede wszystkim z kawą oraz herbatą, a także z niewielkimi przekąskami, które można spożyć bez obaw o zabrudzenie rąk i garnituru. Oferta cateringu dla firm obejmuje także użyczenie urządzeń do przygotowania ciepłych napojów.

Urządzasz szkolenie? Pamiętaj o bufecie kawowym!

Bufet kawowy jest niezmiernie ważna, daje wszak uczestnikom chwilę odpoczynku po wielu godzinach wytężonej koncentracji. Co więcej jest to także szansa kontaktu z pozostałymi gośćmi i obgadania w bardziej hermetycznej grupie tematów omawianych na spotkaniu. Urządzenie z herbatą i słodkimi napojami, który widuje się na korytarzach obiektów konferencyjnych, nie ma szans sprostać perfekcyjnie zorganizowanej usłudze bufetu kawowego. Uczestnicy prestiżowych sympozjów bądź płatnych kursów nie powinni przecież pić z tekturowych kubeczków, jedząc zakupione po drodze w sklepie bądź przyniesione z domu sandwicze. Wynajęcie usługi profesjonalnego cateringu firmowego podniesie więc rangę szkolenia i jednocześnie pokaże, że jego organizator zadbał też o wygodę partycypantów.

Nasze dane adresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]