Catering kanapkowy – idealny na przyjęcia i spotkania w większym gronie

Chcesz poznać więcej informacji o cateringu z przekąskami? Skieruj się na lastrada.pl/catering-eventowy/catering-koktajlowy/.

Urządzenie nawet ogromnego przyjęcia nie jest trudnością, jeśli mamy mnóstwo wolnego czasu na zakupy koniecznych produktów, a także następnie własnoręczne przygotowanie z nich smakowitych przekąsek dla gości zabawy. Wprawdzie nie wszyscy mają taką możliwość, ale nie oznacza to też, iż trzeba odpuścić zamiar świętowania istotnego wydarzenia. W takiej sytuacji można skorzystać z usług tzw.cateringu kanapkowego.

Finger food zjesz bez konieczności użycia widelca

Finger food catering, a więc po prostu catering kanapkowy, to oferta skierowana przede wszystkim do klientów biznesowych, ale korzystają z niej coraz częściej także osoby prywatne i rozmaite instytucje szykujące wytworne spotkania. Polega ona na dostarczenie na imprezę posiłków typu finger food, to znaczy drobnych przekąsek, które da się zjeść na stojąco i bez potrzeby użycia sztućców. Idealny finger food nie wymaga nawet zastosowania talerza – to dosłownie porcja na “jeden gryz”. Finger food to najczęściej roladki, sandwicze albo tartoletki warzywne oraz owocowe. Ten typ cateringu idealnie zdaje egzamin na imprezach, gdzie zależy nam na bliskiej interakcji gości. Umożliwia on prowadzenie długich rozmów i jednocześnie nie redukuje interakcji tylko do gości usadzonych przy wspólnym stoliku.

Atuty cateringu finger food?

Zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi dostrzegą plusy, jakie niesie zamówienie przyszykowania cateringu kanapkowego zewnętrznej firmie. Po pierwsze, w ten sposób rozwiązuje się kwestia związany z ułożeniem stolików oraz stresu z planowaniem usadzenia gości bankietu. Chłodne i gorące napoje oraz dania ustawione są na wspólnym stole, do którego każdy podchodzi, kiedy chce. Ułatwia to organizację wydarzeń głównie w mniejszych wnętrzach, w których ustawienie optymalnej liczby stolików byłoby trudne. Catering finger food natychmiast sprawia również, iż bankiet ma mniej poważny, przyjemniejszy klimat. Trzeba zaakcentować, iż menu z poręcznych przekąsek jest w większości wypadków tańsze niż szykowne kolacje, a przy tym daje większą swobodę dopasowania ich do potrzeb żywieniowych gości bankietu. Co najistotniejsze, catering finger food nie wymaga dostępu do kuchni, a to nierzadko bywało główną komplikacją przy planowaniu imprez w siedzibach firm.

Nasze dane adresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]