Eventy na najwyższym poziomie – o usłudze cateringu imprezowego

Dalsze informacje o cateringu na imprezy na https://lastrada.pl/catering-eventowy/.

Lato obfituje w niesłychanie popularne w ostatnim czasie imprezy w plenerze czy pikniki firmowe, ale w rzeczywistości każdego tygodnia w rozmaitych miejscowościach kraju mają miejsce benefisy, sympozja albo gale. Wszystkie te imprezy muszą mieć stosowną oprawę, której obligatoryjną częścią są profesjonalnie przygotowane i apetyczne posiłki. Świetnym rozwiązaniem jest zakontraktowanie firmy oferującej kompleksową usługę cateringu na imprezy.

Catering na imprezę – postaw na doświadczenie

Zamówiłeś salę na event albo wybrałeś już lokalizację, gdzie odbędzie się piknik? To wspaniale!! Teraz warto zadbać o to, żeby zaproszeni na imprezę goście mieli możliwość zjedzenia apetycznych napojów, ciepłych dań i przekąsek. Weź pod uwagę, że na czas prestiżowych gal w złym tonie jest ustawić stoliki z cateringiem gdzieś z boku sali i liczyć na to, iż goście obsłużą się samodzielnie. Istotna jest jakość oprawy – wygodny rozkład stołów, gustowne dekoracje, jak również poprawne ułożenie sztućców i zastawy. Goście imprezy niewątpliwie docenią także, jeśli posiłki będą podawać im profesjonalni kelnerzy, a dania będą zaaranżowane na talerzu jak w topowych restauracjach.

Dlaczego warto korzystać z usług cateringu na imprezę?

Atutem zlecenia oferty cateringu imprezowego jest bezsprzecznie to, iż zatrudniona ekipa nie tylko przygotuje apetyczne menu, ale też gruntownie zadba o całą jego otoczkę. Potrawy zostaną przywiezione w umówioną lokalizację, ekipa firmy cateringowej ustawi oraz udekoruje stoły, a potem profesjonalni kelnerzy będą obsługiwać obecnych w czasie wydarzenia. Na życzenie kontrahenta, na ile pozwoli na to wyposażenie wynajętej przestrzeni, kucharze mogą uatrakcyjnić imprezę popisem live cooking, co dla gości może być niepowtarzalną okazją, żeby doświadczyć z bliska jak pracują zawodowi szefowie kuchni. Warto zatrudnić firmę cateringową, która działa w branży od lat i która jest biegła w przygotowaniu i obsłudze różnego typu imprez, zarówno tych takich na kilkuset gości, jak i kameralnych. Podczas ustalania niuansów zamówienia doradzi ona, jakie zakąski, potrawy oraz napoje świetnie będą pasować w danym przypadku, a w razie potrzeby dowiezie swoje zaplecze gastronomiczne na miejsce imprezy.

Nasze dane adresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]