Jak wybrać lokal na 18 urodziny?

Lokal na 18 urodziny Kraków - tu dowiesz się więcej o aktualnej ofercie.

Zwykle z okazji imienin, urodzin czy innych rocznic nie organizujemy przyjęć ze znajomymi i krewnymi, traktując ten dzień jak każdy pozostały. Lecz są takie momenty przełomowe życia, których należyte celebrowanie jest wręcz obowiązkowe, a pierwszym z nich jest zdecydowanie pełnoletność, innymi słowy – “osiemnastka”.

Urządzać obiad w mieszkaniu czy znaleźć salę na osiemnaste urodziny?

Wraz z osiągnięciem pełnoletności następuje mnóstwo zmian w życiu młodego człowieka. Może on w świetle prawa kupować i pić napoje alkoholowe, oddawać głos w wyborach, może ubiegać się o posady urzędnicze oraz zaczyna płacić podatki. Jakkolwiek kończąc 18 lat rzadko myśli się o tak poważnych tematach – dla młodych na pierwszym miejscu jest sposobność urządzenia jedynej w swoim rodzaju imprezy ze znajomymi. Alternatywą bywa zawsze kolejna „domówka”, ale czy zabawa w mieszkaniu będzie się wiele odróżniać od tych wcześniejszych? Oczywiście, że nie będzie. Stąd lepszą drogą jest wynajęcie lokalu na osiemnastkę. Częstokroć kilku przyjaciół decyduje się wyprawić wspólną imprezę urodzinową, co wymaga znalezienia dość przestronnego lokalu, ale jednocześnie pozwala na obniżenie jednostkowych wydatków. Wybierając miejsce na przyjęcie urodzinowe skoncentruj się na lokalach oferujących dużą przestrzeń taneczną (z trudem wszak można wyobrazić sobie zabawę bez tańca), a także na lokalach, które współpracują z profesjonalną firmą cateringową, która zapewni smakowite dania imprezowe. Chciałbyś urządzić zabawę w plenerze? Znajdź salę na urodziny z opcją wyjścia do ogrodu – latem można postawić w nim spory namiot i wyprawić zabawę z grillem.

Sala na osiemnaste urodziny – jakie posiłki będą najodpowiedniejsze?

Każdy wie, że osiemnastka to przyjęcie, na którym młodzi dorośli nie wzbraniają się od napojów alkoholowych. Rekomendujemy z tej przyczyny obowiązkowo zadbać o to, aby osoby niepełnoletnie, a przecież może ich nie brakować pośród obecnych, nie miały dostępu do drinków z alkoholem.

Właściwa dekoracja sali także jest niezmiernie ważna, aby zaproszeni całkowicie wczuli się w klimat zabawy. Zalecamy zatem wybrać salę na urodziny, która zatroszczy się o ozdobienie ścian zgodnie z wskazówek solenizanta, jak również optymalnie rozstawi stoliki z posiłkami oraz napojami.

Jeśli już mówimy o posiłkach, na “osiemnastce” idealnie sprawdza się menu kanapkowe, bazujące na małych przekąskach “na raz”, które łatwo skonsumować bez potrzeby siadania przy stole. Doświadczona firma cateringowa dopasuje kartę dań nie tylko do charakteru przyjęcia, ale też do finansów i finansów klienta.

Nasze dane adresowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]