Jaki zakres usług oferuję parking przy lotnisku w Balicach?

Parking przy lotnisku Balice - zobacz co może Ci zaproponować.

Najistotniejsze plusy lotów samolotem, które sprawiły, że tego rodzaju transport zdobył niebywałą popularność, to wygoda, możliwość dotarcia nawet w bardzo odległe miasta naszego globu i szybkość. Wyjazd, którego częścią jest lot, wiąże się aczkolwiek z kilkoma niedogodnościami, z których największą jest z całą pewnością konieczność dojechania do portu lotniczego – a masa osób w tym celu musi wszak przebyć wiele kilometrów. Tak znaczną odległość najdogodniej jest pokonać swoim samochodem. Co jednak uczynić z nim w trakcie samego wyjazdu? Jak po jego pozostawieniu trafić do portu lotniczego? Te oraz inne kwestie łączące się z przyjazdem na lotnisko prywatnym autem rozwikła skorzystanie z monitorowanego parkingu w okolicy lotniskaobsługującego lokalnych oraz międzynarodowych przewoźników.

Tani parking przy lotnisku w Balicach – podróżuj bez trosk, twój samochód jest bezpieczny

Wylatujący z portu lotniczego w Balicach mogą bez przeszkód zaplanować swój wyjazd tak, by do lotniska dojechać swoim samochodem. W Balicach mogą pozostawić go na utwardzonym parkingu położonego nieopodal samego lotniska. W tym czasie nie muszą naturalnie martwić się o swoje auto, bowiem parking gwarantuje jego pełną ochronę. Bezpieczeństwa samochodu pilnować będą ochroniarze, a dodatkowe zabezpieczenie stanowi sieć kamer. Skorzystanie z oferty parkingu ułatwia możliwość telefonicznej rezerwacji, zatem nie trzeba martwić się, że po dotarciu na parking nie znajdziemy miejsca do zaparkowania. Parking jest oprócz tego w całości utwardzony, co jest ogromnie przydatne w czasie silnych opadów deszczu czy też śniegu.

Parking przy lotnisku w Krakowie – gwarancja pomocy obsługi

Decydując się na ofertę parkingu monitorowanego w okolicy lotnisku możemy spodziewać się także szeregu ułatwień, dzięki którym podróż odbędzie się bez problemów. Najważniejszym z nich jest rzecz jasna opcja skorzystania z przewozu z parkingu do portu lotniczego, którego cena zawarte są w koszcie usługi parkowania. Prócz tego kierowcy mogą liczyć na wsparcie obsługi parkingu w wielu przypadkach, takich jak rozładowanie akumulatora czy też ujście powietrza w oponach.

Nasze dane adresowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]