Jakie usługi świadczy architekt?

Na http://tinyurl.com/y5c2pvs2 zdobędziesz więcej informacji o usługach świadczonych przez pracownię architektoniczną Kraków

Pracownia architektoniczna oferuje zróżnicowany wachlarz usług – pomaga realizować fantazje osób, które pragną zamieszkać w ergonomicznym i komfortowym domku jednorodzinnym, ale też adresuje swoją ofertę do przedsiębiorstw oraz instytucji publicznych. Architekt opracowuje całościowy projekt obiektu, a następnie aktywnie nadzoruje postęp prac, planuje renowację domu albo występuje z propozycją aranżacji już gotowych domów, a także projektuje przebieg instalacji wewnątrz nieruchomości.

W czym wesprze Cię doświadczone biuro projektowe?

Szukasz kreatywnych, nowatorskich projektów budowlanych? Pragniesz, by Twój dom odróżniał się spośród innych domków w Twojej miejscowości? A może potrzebujesz konceptu, który spowoduje, że Twój dom będzie funkcjonalny, a w tym samym czasie przytulny? Zapraszamy do naszego biura architektonicznego! Pośród projektów dostępne są zarówno te uwzględniające najnowsze trendy w aranżacji przestrzeni, jak i plany inspirowane ponadczasowym designem.

Biuro projektowe – co pomogliśmy zrealizować

Architekt Joanna Kłusak w swoim portfolio posiada zarówno projekty wnętrz mieszkań, domków jednorodzinnych, jak i wnętrz komercyjnych oraz budynków publicznych. Przykładowe realizacje to m.in. budynki rekreacyjne, żłobki, kawiarnie czy mieszkania na wynajem. Organizacja przestrzeni i natura projektu dostosowywany jest do osobistych potrzeb zamawiającego oraz specyfiki konkretnego obiektu. Nasze biuro architektoniczne może również opracować plan przestronnych i praktycznych szaf wnękowych, dzięki którym możliwe jest maksymalne zagospodarowanie przestrzeni w domu lub mieszkaniu.

Nasze dane adresowe:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]