Kto korzysta z usług detektywistycznych?

Usługi detektywistyczne zyskują w Polsce popularnością – dzięki nim można uzyskać dowody do postępowań sądowych, odszukać bezcenne informacje na temat członków rodziny, a także pracowników. Doświadczona firma detektywistyczna świadczy wszechstronne usługi i pozwala na sprawdzenie między innymi wierności partnera, warunków sprawowania opieki nad małoletnim, zasadności wystawienia tzw. L-4 czy ustalenie źródeł dochodu. Firmy detektywistyczne zatrudniają doświadczonych pracowników mogących pochwalić się specjalistyczną wiedzą z zakresu prawa czy nowych technologii, dzięki którym uzyskanie cennych danych jest bez wątpienia łatwiejsze.

Kto najczęściej korzysta z pomocy agencji detektywistycznej?

Z oferty firm detektywistycznych zazwyczaj korzystają osoby chcące dowieść niewierności żony lub męża i przedstawić je w charakterze dowodu w sprawie rozwodowej. Niejednokrotnie zdarzają się także sprawy dotyczące ustalenia miejsca przebywania małoletniego, który padł ofiarą uprowadzenia rodzicielskiego. Rozległe spektrum usług świadczonych przez doświadczone agencje detektywistyczne sprawia, że z ich wiedzy korzystają nie tylko osoby prywatne, ale także firmy pragnące sprawdzić swoich pracowników. Jest to częste przede wszystkim w przypadku zawierania kontraktów z tzw. klauzulą poufności (zobowiązującej zatrudnionego do przestrzegania tajemnic przedsiębiorstwa) oraz umów o zakazie konkurencji.

Usługi detektywistyczne – czemu warto zaufać profesjonalistom?

Agencja detektywistyczna dysponuje specjalistycznym sprzętem, który umożliwia w skuteczny i szybki sposób zdobyć niezbędne informacje. Są to m.in. profesjonalne aparaty, kamery czy lokalizatory GPS. Ich pracownicy mają także biegłość w analizowaniu ksiąg sądowych. Raport wykonany przez detektywa to niezbity dowód, który można użyć w przypadku rozprawy sądowej.