Lokalizacja, wystrój, pojemność – jak szukać domu weselnego?

Pełna oferta domu weselnego w Małopolsce znajduje się tu.

Ślub i mające po nim miejsce wesele to wydarzenie, o którym bliscy młodej pary oraz zaproszeni goście będę pamiętać przez wiele miesięcy, a czasem nawet lat. Jeśli narzeczeni postanowią urządzać przyjęcie dla sporej ilości gości, pierwszym wyzwaniem, z jakim będą musieli się zmierzyć, jest wybór odpowiedniej sali na wesele, w której uczestnicy będą bawić się w ten wyjątkowy wieczór w najlepszych warunkach.

Sala ślubna – postaw na kompleksową obsługę

Wybierając salę na wesele para młoda powinna wziąć pod uwagę parę znaczących okoliczności. Przede wszystkim musi ustalić ilość zaproszonych krewnych i znajomych, by być pewnym, że w zarezerwowanej sali weselnej bez trudu znajdzie się wystarczająco przestrzeni dla każdego. Goście muszą mieć własne miejsce ich przy stole, ale ważne jest również, żeby mieli możliwość zatańczenia. Oprócz tego narzeczeni powinni sprawdzić w jakim dystansie od miejsca zawarcia ślubu znajduje się sala weselna i czy przedostanie się do niej nie będzie utrudnione. Jeżeli na przyjęcie weselne zaproszeni są bliscy i przyjaciele mieszkający w innej miejscowości, należy szukać domu weselnego, w pobliżu którego znajduje się duża baza hotelowa. Następną kwestią jest samo zaplanowanie wesela, a więc zamówienie obsługi kelnerskiej oraz zespołu muzycznego, ułożenie menu i dekoracja sali. Te czynności mogą przekroczyć możliwości pary młodej, stąd warto wybrać ofertę domów weselnych, które proponują asystę w obszarze całościowej organizacji wesela.

Sala na wesele dla narzeczonych z z południa Polski

Młode pary z południa Polski, w szczególności z Krakowa i okolicznych miejscowości, mogą urządzić wesele w niebywale malowniczym obiekcie, jakim jest wiekowy Pałac Radziwiłłów położony w podkrakowskich Balicach. W jego salach biesiady ślubne wyprawia się od wielu dekad, a każde z nich charakteryzuje się porywającą oprawą. Pałac ma cztery pomieszczenia zdolne pomieścić około 130 gości. Przyjęcie może zostać zorganizowane także w plenerze przed Pałacem, a wówczas brać udział w nim będzie mogło bez trudu około 350 zaproszonych. Plusem Pałacu Radziwiłłów jest to, że umiejscowiony jest tylko 12 km od Krakowa, który ma niezwykle bogatą bazę noclegów. Przejazd gości z kościoła do sali weselnej nie będzie zwykle trwać dłużej niż nieco ponad pół godziny.

Nasze dane adresowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]