Opieka nad grobami

Na www.pong-malopolska.pl zlecisz opiekę nad grobami Kraków

Oblicze pomników zmarłych bliskich jest świadectwem naszego szacunku. Nie zawsze jednak znajdujemy czas, by się nimi zająć – także, jeśli pomniki zlokalizowane są w tym samym miejscu, gdzie żyjemy. Szczególne problemy stają się naszym udziałem natomiast, jeśli naszych najbliższych pożegnaliśmy z dala od miejsca zamieszkania – w podobnych przypadkach na opiekę nad grobami na pewno nie będziemy mieli czasu. Nie sprawia to jednak, że groby są skazane na to, by pozostać brudne – świetnym rozwiązaniem będzie wtedy płatna opieka nad grobami. Na czym polega opisywana usługa?

Dlaczego powinniśmy zdecydować się na opiekę nad grobami?

Na podobną pomoc decydują się nie tylko ludzie, którym brakuje czasu – wśród korzystających z usług działających w tym sektorze firm łatwo znaleźć również osoby w podeszłym wieku, które na sprzątanie grobów zmarłych bliskich po prostu nie mają zdrowia. Przedsiębiorstwa, których domeną jest opieka na grobami nierzadko proponują także pochodne usługi, takie jak zakładanie siedzeń oraz doradztwo przy załatwieniu najtrudniejszych formalności lub korekty napisów.

Ceny opieki nad grobami

Ceny, jakie należy zapłacić specjalistom czuwającym nad grobami naszych najbliższych są naprawdę zróżnicowane. Zależą w szczególności od rodzaju pomocy – kiedy wybieramy jedynie jednorazowe sprzątanie, zapłacimy od 30 do 40 złotych. Jeśli natomiast chcemy, by przedsiębiorstwo sprzątało nagrobek regularnie, powinniśmy pogodzić się z kosztem nawet 400 zł co dwanaście miesięcy. Nie zapominajmy, iż stawki zależne są również od wielkości nagrobków, a najdroższe będzie utrzymanie wieloosobowych grobowców.

Nasze dane adresowe:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]