Parking w Balicach – nie martw się o auto

Planujesz dłuższy wyjazd i zastanawiasz się gdzie postawić auto? Chcesz wygodnie dojechać do portu lotniczego, a po powrocie do kraju odjechać z niego własnym środkiem transportu? Skorzystaj z usług, które zapewnia nowoczesny parking przy lotnisku! Do kogo skierowana jest oferta i jakie udogodnienia gwarantuje?

Parking w Balicach – co zrobić z samochodem?

Lotnisko w Balicach jest położone na peryferiach miasta, co powoduje, że wiele osób zastanawia się, w jaki sposób wygodnie dotrzeć na miejsce. Najlepszym rozwiązaniem jest oczywiście transport własnym samochodem – nie trzeba wówczas męczyć się komunikacją miejską i dźwigać ciężkich walizek. Co jednak zrobić z autem? Jak zatroszczyć się o jego ochronę przed intruzami? Rozwiązaniem jest parking strzeżony położony w okolicach portu lotniczego – miejsca dzieli jedynie 1200 metrów, a transfer bezpośrednio do terminala zapewniany jest przez busy, które przemierzają trasę w ciągu 3 minut. Warto zauważyć, że transfer jest całkowicie darmowy.

Parking w Balicach – oświetlone miejsca postojowe

Parking przy porcie lotniczym Kraków-Balice składa się z ćwierć tysiąca miejsc postojowych, a każde z nich ma profesjonalnie utwardzoną nawierzchnię. Miejsce jest oświetlone i monitorowane przez całą dobę, co gwarantuje maksymalny stopień ochrony. Dodatkowo pojazdy są objęte polisą ubezpieczeniową. Samochód można zostawić na cały okres wyjazdu – firma prowadzi bowiem parking długoterminowy. Na jego terenie można podłączyć się do bezprzewodowego internetu, jak również skorzystać z łazienki. Obawiasz się, że po 2-tygodniowych wakacjach w egzotycznym kurorcie Twoje auto nie odpali? Parking strzeżony w Balicach posiada urządzenie rozruchowe i kompresor. Postój można opłacić gotówką na miejscu lub podczas rezerwacji online.