Pragniesz urządzić w firmie prawdziwą Wigilię? Zamów catering świąteczny

Chcesz sprawdzić, kto oferuje catering świąteczny Katowice? Nie zwlekaj! Koniecznie sprawdź lastrada.pl.

Ostatni miesiąc roku to czas, który spędzamy głównie wraz z rodziną, ale imprezy świąteczne urządzane są również w firmach. Często personel firmy przygotowuje je na własną rękę, własnoręcznie gotując bożonarodzeniowe dania, jednak w ogromnych przedsiębiorstwach ten sposób działania nie zawsze sprawdza. By więc ułatwić sobie zadanie przygotowania firmowych śniadań bożonarodzeniowych, tych mniejszych, jak i tych na dziesiątki osób, polecamy zamówić usługę cateringu świątecznego.

Jakie tradycyjne potrawy znajdują się w ofercie cateringu świątecznego

Bez wątpienia na bożonarodzeniowym stole powinno znaleźć się jak najwięcej polskich świątecznych potraw. To głównie dania rybne, jak chrupki filet z pstrąga bądź karpia, a także staropolskie zupy – z całą pewnością barszcz czerwony i żurek, a dodatkowo także zupa grzybowa. Na stole nie powinno brakować też uszek z kapustą i grzybami, które najczęściej serwowane są wraz z wymienionym już barszczem czerwonym. Firmowa impreza świąteczna nie byłaby pełna bez zimnych przekąsek, przykładowo bez sałatki warzywnej lub śledzia po kaszubsku. Wypada również zatroszczyć się o smakowity specjał na koniec spotkania. Na stół wigilijny polecamy makowiec, lekki sernik bądź kutię z miodem.

Kiedy zamawiać catering świąteczny?

Planowanie bożonarodzeniowego obiadu w firmie powinno się rozpocząć z kilkunastodniowym wyprzedzeniem. Powinieneś określić termin wydarzenia i dostosować go do harmonogramu urlopów zespołu. Pozwala to dokładniej obliczyć prognozowaną liczbę gości uroczystości, a w efekcie ułatwi zamówienie stosowną ilość porcji. Rekomendujemy porozmawiać z zatrudnionymi o menu i wespół zamówić te propozycje z katalogu firmy cateringowej, które wszystkim smakują. Ważne jest też to, by mieć wiedzę czy któryś z pracowników może mieć reakcję alergiczną, przykładowo na orzechy, które używane są w wypiekach, albo są w ekipie firmy osoby, które nie jadają mięsa i ryb. Dla tych osób trzeba zamówić dania odpowiadające ich preferencjom dietetycznym. Firmy cateringowe oferujące dania świąteczne akceptują zamówienia przez większą cześć grudnia, jednak nie należy odkładać tego na ostatnią chwilę.

Nasze dane adresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]