Projektowanie wnętrz – funkcjonalne i ergonomiczne mieszkania

W tym miejscu dowiesz się, komu zlecić projektowanie wnętrz Kraków.

To, jak prezentują się pomieszczenia, w których żyjemy, ma ogromne oddziaływanie na nasz nastrój. Należy zatem zatroszczyć się o to, aby wnętrza naszego mieszkania były funkcjonalne, a ich stylistyka odpowiadał naszym potrzebom i poczuciu estetyki. Projektowanie wnętrz zdaje się nie być skomplikowane, jednakże często okazuje się, że aby wykonać je idealnie, potrzebne są fachowe umiejętności. Stawka jest wysoka – chodzi wszak o codzienne dobre samopoczucie w mieszkaniu, w którym spędzimy kilka a często nawet kilkadziesiąt kolejnych lat. Dlatego najlepiej zlecić to zadanie profesjonaliście, czyli projektantowi wnętrz.

Architekt wnętrz – kompleksowa obsługa

Zlecając projektowanie wnętrz architektowi otrzymujemy pomoc specjalisty na wszelkich etapach aranżowania – od budowy nieruchomości, aż po wykończenie i ustawienie mebli. Opracowane przez niego projekty mieszkań są ergonomiczne i w pełni funkcjonalne. To ważne, bowiem optymalne zagospodarowanie danej przestrzeni wymaga sporej wiedzy, którą można nabyć wyłącznie w trakcie studiów i wieloletniego praktykowania zawodu. W ramach jednego zlecenia powstają zwykle trzy projekty wnętrz – koncepcyjny, wykonawczy i budowlany.

Nie tylko projekty wnętrz – pozostałe usługi

Pomoc architekta wnętrz w wielu przypadkach nie kończy się wyłącznie na opracowaniu projektów. Aby jego sugestie zostały zrealizowane, zazwyczaj potrzebny jest również nadzór autorski, polegający na samodzielnym nabyciu produktów (lub ich wskazaniu w sklepach) oraz nadzorze nad pracownikami remontującymi mieszkanie. Poza wykonaniem projektów wnętrz, architekt oferuje także pomoc przy doborze nieruchomości, w fachowy sposób analizując warunki lokalowe i potencjał inwestycyjny danego mieszkania lub domu.

Nasze dane adresowe:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]