Przyjęcie okolicznościowe – w sali lub w ogrodzie

Więcej szczegółów o organizacji przyjęć okolicznościowych - zajrzyj tu.

Gdy ktoś myśli o przygotowaniu dużej uroczystości rodzinnej, zazwyczaj naszym błyskawicznym skojarzeniem jest ślub z obiadem weselnym. Jednak huczne przyjęcia okolicznościowe, na które czasami zaprasza się grono krewnych z bliższej i dalszej rodziny, to także „osiemnastki”, komunie święte oraz chrzty. Kiedy wykaz gości jest długi, zazwyczaj nie damy rady zorganizować przyjęcia oraz przygotować poczęstunku dla uczestników we własnym zakresie. Wówczas najlepszym wyjściem jest zamówienie stosownej do okazji sali.

Planowanie przyjęć okolicznościowych – zapewnij gościom imprezy najlepsze warunki

Każdy typ uroczystości wiąże się z odmiennymi potrzebami gości. W razie imprezy o bardzo rozrywkowej atmosferze, jak np. osiemnastka albo urodziny, w której uczestniczyć będą w większości osoby dorosłe, zaproszonym powinno się zagwarantować nie tylko miejsce, gdzie skonsumują w spokoju posiłek, ale i pomieszczenie na tańce. Z kolei przyjęcia, w których znaczną część uczestników będą stanowić kilkulatki, m.in. chrzciny bądź komunie, dobrze jest urządzać w lokalu, który oprócz wynajęcia sali wewnątrz budynku oferuje też przestrzeń na zewnątrz. Dzięki zaoferowaniu maluchom zabawy w plenerze będziemy mieć gwarancję, iż nie znużą się za szybko zabawą i nie będą prosić rodziców o powrót do domu. Dania serwowane zaproszonym również muszą być dobrane do rodzaju przyjęcia. Planując takie wydarzenie najlepiej zatem sięgnąć po usługi firmy trudniącej się cateringiem, która zadba o smaczne menu, ciepłe i zimne napoje oraz bufet z zakąskami.

Pałac Radziwiłłów w Balicach – imprezy okolicznościowe nawet dla 300 gości!

Wyszukanie lokalu na organizację imprezy okolicznościowej w Małopolsce, szczególnie w większych miejscowościach, jest dość proste, jednakże rzadko która oferta może konkurować z zabytkowym Pałacem Radziwiłłów, zlokalizowanym w podkrakowskich Balicach. Od dziesiątek lat w nieomal dworskiej atmosferze urządzane są tu chrzciny, komunie i – naturalnie – zabawy weselne, które wszyscy uczestnicy będą wspominać przez lata. W Pałacu Radziwiłłów można wynająć jedną albo kilka sal, w których bez przeszkód można zmieścić nawet do stu trzydziestu osób. A gdy impreza zostanie urządzona w plenerze, to na terenie zielonym przed Pałacem może bawić się aż trzystu gości. Co najistotniejsze, obsługująca to miejsce firma cateringowa gwarantuje wszechstronną obsługę przyjęcia okolicznościowego, od dostarczenia posiłków, przez rozstawienie i dekorację stolików, aż po profesjonalną kadrę kelnerów i szefów kuchni.

Nasze dane adresowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]