Szukasz lokalu na imprezę? Rozważ kilka ważnych czynników

Pełna oferta sali do wynajęcia w Krakowie.

Imprezy organizowane przez firmy to nie tylko weekendy integracyjne bądź plenerowe pikniki dla zatrudnionych i ich rodzin, zadaniem których uformowanie głębokich więzi między pracownikiem i zatrudniającym. Coraz częściej przedsiębiorstwa organizują ekskluzywne eventy, m.in. po to, żeby uczcić zdobyte nagrody branżowe, a także rozmaite kursy, bankiety dla klientów biznesowych i konferencje. Takie imprezy wymagają dobrego planowania, zwłaszcza jeśli mają być wykorzystane później do działań promocyjnych.

Jak dobrać miejsce na urządzenie imprezy firmowej?

Jeśli nie posiadamy w firmie odpowiednich pomieszczeń, w których uda się zorganizować galę, trzeba poszukać propozycji wynajęcia sal, które pomieszczą wszystkich zaproszonych uczestników wydarzenia. Ważne jest, żeby miejsce, w którym organizujemy imprezę korespondowało swoim stylem do charakteru organizowanego wydarzenia. Ekskluzywne gale dla kontrahentów spółki, podczas których fetowane są jej nadzwyczajne osiągnięcia, nie powinny mieć miejsca w zwykłym lokalu. Powinno się w takich sytuacjach zaplanować event w nietuzinkowym miejscu, które ostatecznie uwydatni rangę wydarzenia. Z kolei jeżeli na imprezę sproszeni będą uczestnicy nie rezydujący w najbliższym sąsiedztwie lokalu, warto postawić na salę, znajdującą się w pobliżu bogatej bazy hoteli, do której można dojechać błyskawicznie.

Organizacja imprez firmowych – powierz catering kompetentnej firmie

W toku organizacji wydarzenia firmowego nie można przeoczyć tak ważnego elementu, jak dostarczenie uczestnikom ciepłych oraz zimnych napojów i przekąsek. Zalecanym rozwiązaniem jest powierzenie tego obowiązku sumienne firmie cateringowej, która zadba nie tylko o przygotowanie i dostarczenie we wskazany punkt wyśmienitych potraw dla obecnych, ale też pomoże w wyborze menu i weźmie na siebie rozstawienie stolików. W trakcie prestiżowych gal wskazane jest również zapewnienie obecnym na sali należytej obsługi. Powinno się więc szukać usług firm cateringowych zatrudniających w swoim teamie kelnerów, którzy profesjonalnie podadzą kolejne potrawy, a także wykwalifikowanych kucharzy, którzy przygotują nie tylko smaczne, ale i perfekcyjnie wyglądające dania.

Nasze dane adresowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]