Uszczelnianie okien – czy taka usługa jest niezbędna?

Chcesz poznać więcej szczegółów o uszczelnianiu okien Warszawa? Skieruj się na https://serwismeteo.pl/uszczelnianie-okien/.

Odczuwasz chłód wiejący od okna bądź też drzwi balkonowych? To bezbłędny znak, iż potrzebne jest uszczelnianie okien. Wykonuje się je w przeróżnych sytuacjach – po zamontowaniu okien w nowo wybudowanych mieszkaniach, niemniej jednak i w oknach kilkuletnich, w jakich zużyły się uszczelki. Dowiedz się, na czym polega uszczelnianie okien oraz z jakiej przyczyny jest tak ważne!

czym jest uszczelnianie okien?

Uszczelnianie okien to nic innego jak asekuracja okien dobrymi materiałami, żeby przez nieszczelności nie uciekało ciepło powietrze. Wedle testów przez nieszczelne okna ma prawo wydostawać się z mieszkania nawet 30% ciepła! To wszystko przekłada się komfort mieszkania, jednakowoż i na rachunki – w następstwie tego prawidłowe uszczelnienie okien jest niezwykle istotne.
Uszczelnianie okien wykonuje się od wewnątrz oraz od zewnątrz. W obu tych przypadkach stosuje się inne materiały – do uszczelniania okien od wewnątrz używa się w głównej mierze silikonów, folii paroszczelnych i innych materiałów paroizolacyjnych, a do uszczelniania okien od zewnątrz – taśmy z pianki, folii i innych materiałów paroprzepuszczalnych.

Kiedy wezwać fachowców od uszczelnienia okien?

Jeżeli odczuwasz chłód wiejący od okien, świadczy to o tym, że z pewnością należy je uszczelnić. Powodem konieczności wykonania uszczelniania okien ma prawo być zużyta uszczelka, jednakowoż też błędy montażowe.
Uszczelnianie okien warto także zrealizować zawsze w nowym domu bądź też mieszkaniu (po wybudowaniu bądź też odbiorze). Profesjonaliści zadbają o to, aby w miejscu, w jakim miejscu ościeżnica łączy się z murem, nie było jakichkolwiek szczelin i zastosują odpowiednie materiały izolacyjne.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]