Zapomnij o problemach z dojazdem na Balice – korzystaj z parkingu przy lotnisku

Po więcej informacji o Kraków Balice parking zajrzyj tu.

Latanie jest coraz popularniejszym środkiem transportu, preferowanym zarówno przez turystów, jak i biznesmenów. Zanim jednak wejdziemy do samolotu, żeby rozpocząć podróż musimy dostać się do portu lotniczego. O ile zdamy się na publiczne środki transportu, nasze zmartwienia w kwestii dojazdu znikną po dotarciu do lotniska. Wielu z nas jednak preferuje skorzystać z prywatnego samochodu, ale to rodzi pytanie: gdzie go zaparkować w trakcie naszego wyjazdu?

Tani parking przy lotnisku – Twoje auto pod dobrą opieką

Jasne, że najłatwiejszym wyjściem jest poprosić znajomego lub członka rodziny o podwózkę na lotnisko, a następnie o odbiór nas po powrocie. Nie wszyscy jednak mają sposobność zorganizować sobie taki transport, gdyż wiele wylotów odbywa się w późnych godzinach nocnych lub w godzinach pracy. Na szczęście obok wielu dużych portów lotniczych, na przykład w Balicach koło Krakowa, utworzyły się całodobowe parkingi, na których niewielkim kosztem możemy pozostawić auto na dłuższy czas. Użytkowanie takich parkingów jest całkiem bezpieczne – nad naszą własnością czuwa wyszkolona ochrona, , a pozostawione auta objęte są ubezpieczeniem w trakcie postoju.

Rezerwacja miejsca, pomoc techniczna, transfer na lotnisko – co oferują strzeżone parkingi w Balicach?

Strzeżone parkingi przy lotniskach zazwyczaj oferują też dodatkowe udogodnienia. Przykładowo te mieszczące się w Balicach koło Krakowa gwarantują przez całą dobę swoim klientom transport na lotnisko, więc dostaniemy się do portu lotniczego w trzy minuty i to razem z walizkami. Obsługa parkingu zabierze nas z lotniska również po powrocie. Jeśli w naszym aucie rozładuje się akumulator albo spadnie ciśnienie w kołach, będziemy mogli użyć urządzeń rozruchowych, kompresora lub uzyskać pomoc od obsługi parkingu. A posiadacze samochodów elektrycznych znajdą tam dedykowaną stację do ładowania. Na tego typu parkingach można również zważyć przed wylotem bagaż podręczny i zyskać pewność, że mieści się w dopuszczalnych limitach.

Nasze dane adresowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]