Nie spamuj – o nienaturalnych linkach przychodzących

Nienaturalne linki przychodzące są najistotniejszym powodem, przez który na witrynę online może zostać nałożony filtr Google. Czy jest szansa na uchronienie się od tych surowych sankcji?

Zaprzestań wykorzystywania nienaturalnych linków przychodzących

Nienaturalne linki przychodzące to implikowanie sztucznej ilości odsyłaczy kierujących odbiorców na naszą stronę w sieci. Manipulują one miejscem strony w rezultatach wyszukiwania i tym samym naruszają normy rzetelnego pozycjonowania stworzone przez grupę Google. Zazwyczaj nienaturalne linki przychodzące stosowane są pod postacią artykułów promujących przesyconych licznymi frazami. Szerzy się też proces wymiany linków, co jest zakazane. Strona jest ukarana filtrem w Google za nienaturalne linki, kiedy nieuczciwe metody zostaną odkryte, a to wiąże się ze znacznym obniżeniem jej rangi w wyszukiwarce, czsem aż o 40 podstron.

Która firma wyeliminuje problem nienaturalnych linków przychodzących

Trzeba podkreślić, że gdy na portal będzie nałożony filtr w Google za nienaturalne linki, możemy walczyć o odtworzenie normalnej pozycji w wyszukiwarce . Proces ten jest jednak niezwykle długotrwały i nie zapewnia pełnego powodzenia. Zasięgnijmy porady doświadczonej agencji SEO, jeśli chcemy podnieść prawdopodobieństwo szybkiego zdjęcia filtrów. Profesjonaliści automatycznie zidentyfikują realną przyczynę i uporają się z nienaturalnymi linkami. Pamiętajmy, że zarówno samo pozycjonowanie, jak i zdejmowanie filtrów od Google należy zlecać wyłącznie prestiżowym agencjom.