Sklep WooCommerce – jakie są zalety tej wtyczki do WordPressa?

Jeśli ciekawi Cię dobra oferta tworzenia sklepu WooCommerce, wejdź na wpmagus.pl.

Prowadzisz firmę i planujesz poszerzyć jej działalność o sklep online? Jeśli masz już stronę firmową na WordPressie, ale także jeśli nie dysponujesz w ogóle stroną www i zaczynasz od zera, sklep na wtyczce WooCommerce jest wyśmienitym rozwiązaniem.

Tworzenie sklepów WooCommerce – elastyczność i możliwość analizy danych sprzedaży

Ze względu na to, jak wielkim powodzeniem cieszą się witryny tworzone w oparciu o WordPress, łatwo wywnioskować, iż w mgnieniu oka pojawiła się wtyczka umożliwiająca na uruchomienie sklepu online na tym systemie zarządzania treścią. WooCommerce, bowiem tak nazywa się ta wtyczka, posiada niemało zalet. Tak samo jak stronę na WordPress, sklep WooCommerce można w prosty sposób spersonalizować z stosując bezpłatne lub płatne motywy, a jego obsługiwanie nie jest skomplikowane. Sklep WooCommerce da się zoptymalizować pod rozmaite wyszukiwarki, co sprawia, iż łatwiej jest uzyskać pozycje w Top10 w SERP-ach, a w efekcie szybciej dać się znaleźć pokaźniejszej grupie klientów. Dzięki użyciu odpowiednich wtyczek rozrasta się również funkcjonalność sklepu. Bez trudu można w nim uruchomić bramki płatności i udostępnić klientom zlecenie przelewów za towary m.in. za pośrednictwem Przelewy24.pl bądź Transferuj.pl. WooCommerce daje także możliwość analizy wyników sprzedaży (udostępnianie przeróżnego typu statystyk) i podpięcia z usługami firm kurierskich.

Wdrożenie sklepów WooCommerce zleć profesjonaliście

Tworzenie sklepu WooCommerce zalecamy zlecić ekspertom, którzy nie tylko zaadaptują dowolny szablon do konkretnych wytycznych klienta, ale także zatroszczą się o użycie wyłącznie potrzebnych, sprawdzonych wtyczek, poprawną semantykę kodu sklepu oraz jego ochronę przed atakami cyberprzestępców. W ramach sklepu WooCommerce spece stworzą również blog, na którym łatwo można przekazywać użytkownikom informacje o promocjach oraz nowych towarach lub publikować różne porady i omówienia sprzedawanych produktów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]