Polski psycholog w UK rozwiąże problemy imigrantów

Jeżeli potrzebujesz profesjonalnego doradztwa polskiego psychologa Northampton, zajrzyj na https://psychoterapia-uk.pl

Po przystąpieniu naszego kraju do Wspólnoty Europejskiej oraz otwarciu zagranicznych rynków pracy na naszych obywateli, Polacy chętnie zaczęli udawać się do Wielkiej Brytanii. Dzisiaj powodu Brexitu zjawisko emigracyjne wyhamowało, lecz ciągle nie brakuje chętnych do zatrudnienia się czy rozpoczęcia nauki właśnie w Wielkiej Brytanii. Często jednak mieszkanie na terenie Wielkiej Brytanii może tworzyć ogrom kłopotów, z którymi ciężko jest sobie poradzić samodzielnie wyjątkowo.

Polski psycholog w UK – z jakiego typu kłopotami się upora?

Przebywanie w Wielkiej Brytanii oraz związane z tym odseparowanie od bliskich, a także zatrudnienie na terenie obcego kraju, generują bardzo dużo problemów, którym bardzo trudno jest sprostać. Rozstanie z bliskimi nierzadko powoduje bardzo dużą sytuację stresową. Ponadto nieraz pojawiają się także kłopoty z otrzymaniem etatu czy nawiązaniem trwałych znajomości ze współpracownikami. Bariera językowa, która do tej pory jest na porządku dziennym, powoduje, że w krótkim czasie dochodzi do odizolowania się od znajomych z pracy. A od tego już tylko niewielki krok do utrudniających normalne funkcjonowanie wahań nastroju lub nasilenia odruchów o charakterze agresywnym. Nad odruchami tego rodzaju niezwykle ciężko jest zapanować bez pomocy psychologicznej. W związku z tym nie trzeba obawiać się sięgania po pomoc specjalisty. Rozmowa z psychologiem jest najlepszym wyjściem.

Polskojęzyczny psycholog w UK – jak wygląda przebieg rozmowy?

Rozmowy z psychologiem odbywają się w komfortowej atmosferze i dyskretnej. Nie trzeba bać się, że informacje przekazane w czasie sesji zostaną powierzone kolejnej osobie. Psychologa obowiązuje bowiem zachowanie tajemnicy , a zwolnić z niej ma prawo tylko sąd. Przed psychologiem nie należy ukrywać kłopotów oraz niedoskonałości – jego rolą jest wsparcie w ich przezwyciężeniu. Specjalista ten uczy, jak radzić sobie ze stresem, a także pomaga rozpoznawać sytuacje konfliktowe. Polski psycholog w UK to doskonały wybór. Sesja prowadzona jest po polsku, dzięki czemu przebiega sprawniej i swobodnie. Osoba przychodząca z kłopotami nie powinna się wszak martwić się tym, czy będzie zrozumiana oraz czy sama właściwie pojmie to, co radzi jej specjalista.

Nasze dane adresowe:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339