Wybielanie zębów przy pomocy światła

Mocne i białe zęby to wspaniała wizytówka każdego człowieka. Niestety mnóstwo czynników zewnętrznych niszczy nasze szkliwo i sprawia, że staje się ono nieestetyczne. Nie zawsze domowe środki wybielające zapewniają dobre efekty. Jak odzyskać piękny uśmiech? Czy wybielanie lampą BEYOND jest bezbolesne?

Wybielanie zębów – odzyskaj zdrowe i perłowe zęby

Czyszczenie zębów po wszystkich spożywanych produktach pomaga utrzymać zdrowe szkliwo, ale nie zawsze chroni przed przebarwieniami. Bakterie i inne przyczyny powodują, że nasze zęby przestają wyglądać estetycznie. Domowe sposoby pielęgnacyjne (żele, woski, paski), nie zawsze są bezpieczne dla zębów i dziąseł. Na szczęście nowoczesna stomatologia estetyczna wypracowała skuteczne metody, które przywracają zębom naturalny odcień. Jakie zabiegi są teraz najchętniej wybierane? Stomatolodzy szczególnie zalecają wybielanie zębów lampą BEYOND, która gwarantuje świetne rezultaty już po trzech zabiegach. Światło emitowane przez lampę jest całkowicie bezpieczne dla dziąseł.

Wybielanie zębów metodą BEYOND

Jak wygląda wybielanie zębów lampą BEYOND? Najpierw trzeba sprawdzić czy w jamie ustnej nie ma ubytków. Następnie za pomocą specjalistycznego szablonu ustala się odcień zębów przed naświetlaniem. Po wykonaniu początkowych czynności, lekarz przystępuje do nałożenia żelu z utleniaczem na powierzchnię zębów. Ważne jest także precyzyjne dobranie PH żelu. Żel aktywowany jest przez światło lampy, co pomaga dotrzeć do struktury zęba efektywnie redukując przebarwienia. Metoda BEYOND rozjaśnia zęby nawet o czternaście tonów, rezultaty są zatem spektakularne i utrzymują się do dwóch lat. Po zabiegu należy unikać czerwonego wina, czarnej herbaty przez przynajmniej kilka dni. Znakomite efekty przynosi także wybielanie zębów za pomocą szyn wybielających.