Balon na wino – ozdoba przyjęcia

Jeśli chcesz zamówić balon do wina, odwiedź tę stronę.

Balon do wina to doskonały upominek dla bliskiej osoby albo dobre miejsce do składowania alkoholi własnej roboty. W jakich pojemnościach występuje gąsior do wina? Do czego można go jeszcze użyć?

Balon do wina – ozdoba na przyjęciu

Dostępny w sklepach gąsior na wino występuje w dwóch objętościach – dwa i pięć litrów. Mniejsze pojemniki mogą być użyte jako pomysłowy prezent dla znajomych – baniak do wina wypełniony domowej roboty trunkiem można wręczyć z okazji jubileuszu, urodzin, imienin, rocznicy ślubu lub obrony pracy licencjackiej. 2-litrowe zbiorniki na wino to także znakomita dekoracja stołu w trakcie rodzinnych spotkań oraz innych imprez – 18 urodzin, wesela, złotych godów i nie tylko – w ten sposób alkohol jest odpowiednio wyeksponowany! Wykonany z dbałością o najdrobniejszy szczegół gąsior na wino znakomicie prezentuje się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Balon na wino – chroń domowe alkohole jak zawodowiec

Baniak do wina o 5-litrowej pojemności bardzo dobrze sprawdza się jako zbiornik do przechowywania większej ilości trunków. Takie pojemniki można pozostawić w piwnicy lub spiżarni, ale równie dobrze posłużą do transportowania alkoholu. Organizujesz przyjęcie weselne i chcesz poczęstować uczestników własnoręcznie wykonanym smakowitą nalewką owocową lub winem? Dzięki gąsiorom do wina bez trudu przewieziesz wyśmienite trunki na salę weselną, gdzie rozlejesz je do małych flaszek. Pięciolitrowe baniaki na wino wyprodukowane są z wytrzymałego, grubego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – są estetyczne i praktyczne!

Nasze dane adresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]