Celebrytki – ozdoba i symbolika

Chcesz nabyć łańcuszki celebrytki? Sprawdź https://www.bizutik.pl/naszyjniki/celebrytki.

Supermodne delikatne naszyjniki celebrytki z zamiłowaniem noszą kobiety w różnym wieku. Ogromny wybór wzorów i materiałów, z których się je wykonuje powoduje, że każda pani może znaleźć gadżet idealny dla siebie. Można przypuszczać, iż moda na nie szybko nie minie, gdyż celebrytki pasują do właściwie wszystkich stylizacji oraz na wszelkie okazje. Czym charakteryzuje się ta pożądana biżuteria?

Celebrytki – łańcuszki noszone przez gwiazdy

Subtelne łańcuszki z charakterystycznymi wisiorkami zostały spopularyzowane przez gwiazdy show-biznesu. Wiele aktorek, piosenkarek i celebrytek nagle zaczęło je nosić, a trend ten błyskawicznie przejęły także „zwykłe” kobiety. Właśnie stąd pochodzi nazwa celebrytek. Łańcuszki te wykonywane mogą być z różnych materiałów – złota, srebra, a także srebra pozłacanego, a więc są dostępne dla wszystkich kobiet chcących zaopatrzyć się w te modne ozdoby, bez względu na to, jak dużym dysponują portfelem. Mnogość wzorów zawieszek sprawia, że naszyjniki celebrytki spotkać można obecnie w każdym sklepie z biżuterią oraz zauważyć je na szyjach mnóstwa kobiet i dziewcząt.

Wyraź to odpowiednią celebrytką

Celebrytka rzadko jest wyłącznie ozdobą – najczęściej niesie również z sobą przesłanie, które zawiera się w znaczeniu jej zawieszki albo grawerze. Każda charakterystyczna zawieszka ma swe własne, ważne znaczenie. Najbardziej popularne typy zawieszek to kółeczko pełne lub z otworem, gwiazdka, serduszko, żyletka, symbol nieskończoności i słonik. Panie zazwyczaj wybierają je właśnie w ten sposób – nie tylko według walorów estetycznych, lecz również pasującego znaczenia. Serduszko jest oczywiście symbolem miłości, kółko wskazuje na niezłomność, jest też zawieszką pozwalającą na umieszczenie większego graweru. Gwiazdka jest symbolem boskiej mocy i szczęścia, słonik – pomyślności, władzy i wiedzy. Nieskończoność wskazuje na stałość we wszystkich swoich działaniach, a żyletka jest symbolem ponadprzeciętności oraz buntu.
Ogromną zaletą celebrytek jest fakt, że pasują nie tylko do wieczorowych kreacji, ale również codziennych stylizacji, bez względu na to, z jakiego są materiału, na co wpływ ma zapewne ich bardzo subtelny charakter. Najczęściej nosi się raczej krótkie łańcuszki celebrytki, a nawet opięte, ale kobiety czasem noszą też dłuższe celebrytki. Naszyjniki te świetnie komponują się z podobnymi w wyrazie kolczykami gwiazd oraz bransoletkami celebrytkami.

Nasze dane adresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]