Czapraki – zadbaj komfort jazdy jeźdźca i konia

Czapraki zamówisz na horse-trade.pl

Czapraki dla koni to profesjonalne ochraniacze, które umieszcza się pod siodłem, chroniące skórę zwierzęcia i amortyzujące nacisk podczas jazdy. Poszukujesz dużego wyboru akcesoriów do jazdy konnej w atrakcyjnych cenach? W sklepie internetowym Horse-Trade.pl zaopatrzysz się w wysokiej jakości czapraki dla koni.

Czapraki dla koni – konstrukcja i zastosowanie

Czapraki to praktyczne i funkcjonalne ochraniacze, które dają zwierzęciu wygodę, a równocześnie chronią siodło przed potem konia. Dzięki użyciu odpowiednich surowców doskonale wchłaniają wilgoć, są delikatne i przyjazne dla skóry konia. Jeśli potrzebujesz zainwestować w najwyższej jakości produkty, to w internetowym sklepie Horse-Trade.pl znajdziesz modele wykonane z bawełny, posiadające siateczkę absorbującą pot koni, podszyte szybkoschnącym materiałem lub wypełnione wysokoelastyczną pianką z dodatkiem antygrzybicznym. Dobrze zaplanowana konstrukcja przynosi wyjątkową wygodę użytkowania. Czapraki dostępne w naszym sklepie zostały opracowane w taki sposób, żeby całkowicie dopasowywały się do naturalnych kształtów zwierzęcia, a także poprawiały komfort jazdy. Niektóre modele zostały wyposażone w dodatkowe, zapinane na rzepy sakwy.

Praktyczne i estetyczne czapraki – postaw na szeroki wybór asortymentu

Czapraki dla koni, które znajdują się w ofercie w sklepie Horse-Trade.pl, nie tylko są niebywale komfortowe dla zwierzęcia oraz funkcjonalne, ale też wyróżniają się wizualnie. Artykuły te można kupić w wielu kolorach i wzorach, a wybrane modele mają charakterystyczne pikowanie oraz ozdobne hafty. Czapraki mocuje się do siodła przy pomocy rzepów. W naszym sklepie online z pewnością znajdziesz produkt, który spełni Twoje oczekiwania!

Nasze dane adresowe:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]