Czepki, kombinezony, rękawice – odzież robocza polskiej produkcji

Dowiedz się więcej o ofercie producenta odzieży roboczej jednorazowej na globalhygiene.pl.

Branża spożywcza musi sprostać restrykcyjnym normom w każdej fazie produkcji. Dlatego szczególnie ważne jest, żeby personel fabryk oraz zakładów przetwórstwa żywności został wyekwipowany w najwyższej jakości odzież ochronną, dopuszczoną do stosowania w tym sektorze. Firmy mogą zamówić takie artykuły w Global Food Hygiene – krajowego dystrybutora i producenta odzieży roboczej.

Global Food Hygiene – co należy wiedzieć o tej marce?

Marka Global Food Hygiene istnieje na rodzimym rynku od ponad 5 lat, a odniesione w Polsce sukcesy pozwoliły jej w 2020 r. rozszerzyć działalność również rynki europejskie. Aktualnie w ofercie spółki znajdują się części odzieży roboczej, takie jak obuwie, kombinezony, czepki i czapki, maski jednorazowe, w tym także te osłaniające zarost oraz rękawice jednokrotnego i wielokrotnego zastosowania (z metalu). Jednym z kluczowych produktów marki są foliowe fartuchy jednorazowe w rolce opracowane samodzielnie przez zespół specjalistów marki i wytwarzane według autorskiego wykrojnika. Już przeszło 800 odbiorców stosuje artykuły spółki Global Food Hygiene. Produkcja także przedstawia się efektownie – z linii produkcyjnej schodzi każdego miesiąca plus minus 700 tyś fartuchów.

Producent odzieży roboczej – ciągły progres

Należy zaznaczyć, iż marka Global Food Hygiene stale wychodzi naprzeciw potrzebom swoich kontrahentów, nie tylko pod względem zróżnicowania dostarczanych przez nią produktów. Firma kładzie nacisk na nieustanny rozwój, implementując nowatorskie rozwiązania logistyczne, jak również rozwijając infrastrukturę firmy (między innymi rozbudowując hale magazynowe i produkcyjne), co przyniosło jej liczne prestiżowe nagrody. Podstawowym zamiarem Global Food Hygiene jest połączenie poszczególnych procedur i intensywna kooperacja pomiędzy różnymi sekcjami spółki, co w efekcie doprowadzi do osiągnięcia wysokiej wydajności w realizacji zamówień tak, aby były dostarczane do zamawiających w ciągu 24 godzin.

Nasze dane adresowe:
Global Food Hygiene D.Urbański Spółka Komandytowa
Kuśnie 41D
98-200 Sieradz

Tel.: +48 43 827 36 66
E-mail: [email protected]