Części zamienne do Renault kupuj w profesjonalnym sklepie

Kup części do Renault Kraków na https://france-car.com.pl/c/269/renault.html.

Auta Renault wciąż są w naszym kraju popularne. Tylko w 2014 roku liczyły one 14% wszystkich pojazdów osobowych sprowadzanych z zagranicy. Klienci doceniają przeróżne ich modele – zarówno kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym, a także rodzinne minivany, jak Renault Scenic. Według statystyk w 2014 r. nasi rodacy kupili ponad 3500 pojazdów Megane i 5 tys. modeli Scenic. Megane jest popularny ze względu na oszczędny silnik, a Scenic – na łatwo dostępne części do Renault. Sporym popytem cieszyło się także Renault Clio – we wskazanym roku zakupiono blisko 2,8 tyś sztuk niniejszego modelu.

Części Renault – jakie najczęściej ulegają awarii?

Masz już wyśniony samochód i pragniesz jak najodpowiedniej zatroszczyć się o swoje Renault? Części eksploatacyjne do różnych modeli tego koncernu motoryzacyjnego są dostępne w bogato zaopatrzonych sklepach online. Można w nich wyszukać elementy układu chłodzenia, nadwozia, podwozia oraz silnika, jak i wiele pozostałych. Z opinii konsumentów wynika, że najczęściej psująca się część Renault to tylna belka skrętna – na uszkodzenia tego podzespołu narzekają właściciele Clio. Kłopoty podobnej natury mają Ci, którzy kupili Renault Megane, jednakże w tym przypadku awarii ulega też ochrona antykorozyjna.

Zamów części Renault

Systematyczne przeglądy techniczne i wymiana najszybciej psujących się elementów eksploatacyjnych to gwarancja długiego korzystania z auta tej francuskiej marki. Dostępne w sprzedaży elementy są dedykowane zarówno dla profesjonalnych warsztatów, jak i osób prywatnych, chcących na własną rękę wymienić niesprawne podzespoły.

Nasze dane adresowe:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]