Drukarki 3D dla profesjonalistów – co znajdziesz w ofercie dystrybutora?

drukarka 3d kraków, sklep z drukarkami 3d

Jedną z wiodących na polskim rynku firm, która dystrybuuje technologię druku 3D jest CadXpert. Kluczową sferą działalności CadXpert jest sklep internetowy, który w swoim asortymencie ma aparaturę do druku przestrzennego: skanery 3D i drukarki 3D. Kolejnym filarem jest możliwość zakupu oprogramowania CAD/CAM/CAE, jak również usługi: skanowanie 3D, projektowanie 3D i drukowanie 3D. Posiadane w ofercie CadXpert drukarki 3D działają w oparciu o 3 technologie: FDM, SLA oraz PolyJet, natomiast usługi druku 3D są wykonywane w technologiach PolyJet, SLA, SLS, DMLS oraz FDM.

CadXpert – dystrybutor skanerów 3D i drukarek 3D

CadXpert jest autoryzowanym dystrybutorem firmy Stratasys, a także wyłącznym dystrybutorem urządzeń firmy Formlabs oraz drukarek 3D firmy MakerBots. Posiada największą w Polsce ofertę sprzętu do drukowania przestrzennego – więcej niż dwadzieścia modeli drukarek 3D i kilkanaście propozycji skanerów 3D. Dodatkowo CadXpert posiadaobszerną ofertę materiałów do druku 3D – ponad 50 produktów, w tym też tworzywa wysoko specjalistyczne, m.in.: Ultem 9085, Antero 800 NA oraz inne (inżynieryjne, elastyczne, dentystyczne, biokompatybilne itd.). Prócz akcesoriów i materiałów eksploatacyjnych firma CadXpert oferuje również filamenty, żywice fotopolimerowe i pozostałe tworzywa stosowane do druku 3D.

Profesjonalne oraz biurkowe drukarki 3D

Asortyment firmy CadXpert jest skierowany zarówno do klientów prywatnych, nieprofesjonalnych (biurkowe drukarki 3D marki MakerBot), jak i profesjonalistów, biznesmenów oraz przedstawicieli różnych sektorów (sprzęt marki Stratasys). Firma CadXpert prowadzi sklep internetowy, udostępnia też showroom z siedzibą w Krakowie. Wszyscy, którzy są zaciekawieni procedurą wydruku przestrzennego, chcą omówić z ekspertami swoje projekty bądź możliwości techniczne dowolnego sprzętu z asortymentu sklepu, powinni odwiedzić małopolski showroom. CadXpert zapewnia również wszechstronną obsługę posprzedażową: wsparcie techniczne oraz merytoryczne, przeszkolenie w obsłudze nabytych drukarek 3D czy serwis (w tym także pogwarancyjny).

Tanie drukarki i skanery 3D

Jakie są ceny urządzeń do druku 3D – skanerów i drukarek 3D? Nawet niewielkie albo średniej wielkości przedsiębiorstwo może sobie pozwolić na profesjonalny skaner czy drukarkę 3D. Zainwestowanie w profesjonalne urządzenie do druku 3D błyskawicznie się zwróci – w przypadku sektorów, takich jak motoryzacja, odlewnictwo, stomatologia czy medycyna, samodzielne drukowanie i prototypowanie, a nie outsourcing tych działań, będzie ogromną oszczędnością dla firmowego budżetu.
Rynek urządzeń do drukowania 3D żywiołowo się rozwija – a co za tym idzie, pojawiają się nowatorskie technologie i możliwości, na które niegdyś mogły sobie pozwolić tylko ogromne koncerny. Współcześnie – za sprawą obniżenia cen materiałów do druku 3D oraz samych drukarek 3D – dostęp do nich posiadają też mniejsze firmy, te z daleko niższym budżetem. Sprzęt do drukowania przestrzennego są nieprzerwanie ulepszane i modyfikowane, z każdym rokiem spada koszt uzyskiwania części prototypowanych, drukowanych przy pomocy urządzeń addytywnych. Inwestycja w profesjonalne urządzenie do druku 3D ma szereg zalet, do najistotniejszych z nich zaliczyć należy przyspieszenie procesu produkcji oraz obniżenie kosztów.

Nasze dane adresowe:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]