Drzwi drewniane wejściowe – bezpieczeństwo domowników i nowoczesny design

Chcesz kupić drzwi wejściowe dwuskrzydłowe? Powinieneś odwiedzić ten adres

Drzwi zewnętrzne mają kilka zadań – oddzielają od szumu dobiegającego z ulicy, chronią dom przed niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi oraz zabezpieczają przed włamaniem się osób niepowołanych. Z jakiego powodu warto zainwestować w drewniane drzwi zewnętrzne? Kiedy zamówić drzwi dwuskrzydłowe?

Drzwi wejściowe nie ulegają deformacji

Zakup drzwi wejściowych to jedna z najważniejszych decyzji, które musi podjąć każdy właściciel mieszkania. Drewniane drzwi zewnętrzne ze względu na swoją trwałość i cechy od dziesięcioleci cieszą się dużą popularnością. Naturalny surowiec wspaniale się prezentuje i da się go wykończyć na rozmaite sposoby. Poprawnie wykonane drewniane drzwi wejściowe cechują się energooszczędnością i posiadają niski współczynnik przenikania ciepła, co sprawia, że w pomieszczeniach odczuwamy komfort termiczny, a jednocześnie koszty ogrzewania nie są zbyt wysokie. Wybierając drzwi do domu trzeba rozważyć modele o przekroju 92 mm ewentualnie 68 mm. Wyjątkowym powodzeniem wyróżniają się ocieplane drzwi zewnętrzne wyprodukowane z drewna klejonego trójwarstwowo, dzięki swoich parametrów – nie deformują się i trudno je uszkodzić, dlatego wspaniale nadają się do zabudowy jednorodzinnej. Nowoczesne wejściowe drzwi drewniane posiadają uszczelki najnowszej generacji.

Dwuskrzydłowe drzwi drewniane na wymiar

Producenci oferują również wykonanie drzwi drewnianych na wymiar, które są konieczne w razie posiadania niestandardowych otworów na drzwi. Z kolei dwuskrzydłowe drzwi wejściowe to propozycja dla tych, którzy kładą nacisk na niebagatelny design. Jeżeli szukamy dwuskrzydłowych drzwi drewnianych na wymiar, warto zlecić ich produkcję przedsiębiorstwu, które realizuje indywidualne projekty na zlecenie, a jednocześnie zapewnia wieloletnią gwarancję na swoje produkty. W drzwiach drewnianych umieszcza się pięknie prezentujące się szyby, np. witrażowe. Klienci mogą także wybierać spośród wielu modeli szyldów. Oprócz zalet estetycznych, warto także podkreślić pozostałe cechy, którymi wyróżniają się dwuskrzydłowe drzwi zewnętrzne. Są one trudne do sforsowania, gdyż obecnie coraz częściej wyposażone są w zabezpieczenia antywyważeniowe. Zapewnia to lokatorom właściwe bezpieczeństwo. Drzwi zewnętrzne dwuskrzydłowe mają również trzypunktowy zamek listwowy, a nabywca może wybrać niski próg drewniany lub aluminiowy. Żeby zabezpieczyć powierzchnię drewnianych drzwi wejściowych przed szkodliwym wpływem czynników atmosferycznych, do ich produkcji stosuje się impregnaty wysokiej jakości.

Nasze dane adresowe:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]